Вентилятор Domer DM 120 Збільшити

Вентилятор Domer DM 120 з клапаном

Domer Domer

100-510

Новинка

Вентилятор Domer DM 120 K для подавання повітря в котлах ЦО

Детальніше

1 147 грн.

Детальніше

Призначення вентилятора Domer DM 120 з клапаном

Вентилятор Domer типу DM 120 призначений до подавання повітря в котлах центрального опалення а також інших технологічних пристроях при оточуючій температурі від -15 º C до +40 º C і вологості до 95%. Вентилятор не призначений для самостійної роботи. Основне застосування твердопаливні котли до 35-50  кВт.
Вентилятор Domer DM 120K з клапаном призначений для видування повітря в тонких і бункерних печах. У вентиляторі є алюмінієвий корпус, виготовлений з високоякісних композитів. Всі елементи вентилятора ретельно підбираються і виготовляються. Двигун із зовнішнім ротором, розташованим всередині корпусу, прикручується гвинтами M4. Крильчатка металевого вентилятора встановлена ​​безпосередньо на крильчатці зовнішнього двигуна. Вхід повітря до вентилятора захищений щитом, який запобігає контакту пальця з рухомими частинами - турбіною. Всі електричні з'єднання розміщували у роз'єднувальній коробці, виготовлені з ізоляційного матеріалу. Двигун вентилятора призначений для регулювання швидкості напруги. Вентилятор має СЕ декларацію відповідності.

Вентилятори Domer типу DM 120 в різних версіях розроблені для надування повітря в котли центрального опалення та інші технологічні пристрої при температурі навколишнього середовища від -15% до +40 OC та відносній вологості до 95%. Вентилятор не призначений для роботи як автономний пристрій для дому чи подібного використання.

Основне застосування - вугільні печі. Завдяки плавному запуску вентилятора, керованого контролером, унеможливлюється викид накопичених газів у котел. Висока якість виготовлення та компоненти високого класу гарантують довготривалу та безпроблемну роботу. Вентилятор Domer не призначений для роботи як автономний пристрій для дому чи подібного використання.

Вентилятор обладнаний клапаном, який запобігає неконтрольованим ударам повітря, коли вентилятор не працює. У комплект з вентилятором входить прокладка і гвинти.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ вентилятора Domer типу DM 120 

Блок живлення: 230 В ~ 50 Гц

Температура навколишнє середовище: 0-45oC

Споживання електроенергії: не більше 80 Вт

Потік повітря: макс 320м3 / год

Тиск стиснення: макс. 300Па

Кількість швидкостей: 1

Моторний конденсатор: 2 µF/ 450В

Тип роботи: безперервна

Клас герметизації: IP44

Вихідний отвір: 75x50 мм

Монтажна рама: 135x90 мм

Вага: ~ 2,2кг

Виробник: Польща

Відгуки

Напишіть відгук

Вентилятор Domer DM 120 з клапаном

Вентилятор Domer DM 120 з клапаном

Related Posts