Вентилятор DM 125 K Збільшити

Вентилятор Domer DM 125 K з клапаном

Domer Domer

100-512

Новинка

Вентилятор Domer DM 125 K для подавання повітря в котлах ЦО

Детальніше

1 216 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристики вентилятора Domer DM 125 K

Вентилятор призначений для подачі повітря в камеру спалювання твердопаливних котлів ЦО. Також може застосовуватись в загальній вентиляції та різних технологічних пристроях.

Вентилятор типу DM 125 призначений до подавання повітря в котлах ЦО а також інших технологічних пристроях при оточуючій температурі від -15 º C до +40 º C і вологості до 95%. Вентилятор не призначений для самостійної роботи. Основне застосування твердопаливні котли до 35-50  kW. 

 

Вентилятор Domer DM 125 K з клапаном призначений для видування повітря в тонких і бункерних печах. Алюмінієвий корпус вентилятора DM 125 K з клапаном виготовлений з високоякісних композитів. Всі елементи вентилятора DM 125 K з клапаном ретельно підбираються і виготовляються. Двигун із зовнішнім ротором, розташованим всередині корпусу, прикручується гвинтами M4. Крильчатка металевого вентилятора встановлена ​​безпосередньо на крильчатці зовнішнього двигуна. Вхід повітря до вентилятора DM 125 K з клапаном захищений щитом, який запобігає контакту пальця з рухомими частинами - турбіною. Всі електричні з'єднання розміщуються у роз'єднувальній коробці, виготовленій з ізоляційного матеріалу. Двигун вентилятора DM 125 K з клапаном призначений для регулювання швидкості напруги.

Вентилятор має СЕ декларацію відповідності.


Вентилятори типу DM 125 К в різних версіях розроблені для надування повітря в котли центрального опалення та інші технологічні пристрої при температурі навколишнього середовища від -15% до +40 O C та відносній вологості до 95%. Вентилятор не призначений для роботи як автономний пристрій для дому чи подібного використання.

 Основне застосування - вугільні печі. Завдяки плавному запуску вентилятора, керованого контролером, запобігається викид накопичених газів у котел.

Висока якість виготовлення та компоненти високого класу гарантують довготривалу та безпроблемну роботу.

 Вентилятор Domer DM 125 не призначений для роботи як автономний пристрій для дому чи подібного використання.


Вентилятор Domer DM 125 K обладнаний клапаном, який запобігає неконтрольованим ударам повітря, коли вентилятор не працює. У комплект з вентилятором входить прокладка і гвинти.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ Domer DM 125 К

Блок живлення: 230 В ~ 50 Гц

Температура навколишнє середовище: 0-45oC

Енергоспоживання: макс. 40 Вт

Потік повітря: макс. 165м3 / год

Тиск стиснення: макс. 280Па

Кількість швидкостей: 1

Моторний конденсатор: 2 мкФ / 450В

Тип роботи: безперервна

Клас герметизації: IP44

Вихідний отвір: 75x50 мм

Монтажна рама: 135x90 мм

Вага: ~ 2,2 кг

Відгуки

Напишіть відгук

Вентилятор Domer DM 125 K з клапаном

Вентилятор Domer DM 125 K з клапаном

Related Posts