Котел Centrometal EKO-CK P 40 кВт

47231 грн.

- Нова Пошта

- Самовивіз

- Готівка

- Безготівка

Гарантійний термін на котли Centrometal становить 2 роки

Характеристика твердопаливного котла Centrometal EKO-CK P: особливості застосування 

Водонагрівний твердопаливний котел Centrometal EKO-CK P – це ідеальний варіант для опалювання різних за площею приміщень. Діапазон потужності механізму 14–110 кВт, завдяки чому його можна використовувати не тільки в якості альтернативного джерела тепла – система може бути основним постачальником теплової енергії для приватних будинків так і для промислових об’єктів.

Універсальність твердопаливного котла Centrometal EKO-CK P полягає у здатності працювати на дровах, пелетах, дизельному паливі, або газі. Все, що для цього потрібно, – змінювати тип пальника. Ви можете обирати факельні пальники та ретортні пальники.

Переваги твердопаливного котла Centrometal EKO-CK P 

Широкий діапазон потужності  (14–110 кВт) забезпечує обігрів, як малих, так і великих за площею приміщень.

 1. Універсальність: система працює на різних видах палива.
 2. Механізм оснащений великими за розміром дверцятами та камерою згорання, що дає можливість спалювати тверде паливо об'ємних розмірів (дрова), а також сприяє полегшенню процесів очистки твердопаливного котла Centrometal EKO-CK P, спрощує обслуговування.
 3. Економність: великий розмір камери, в якій відбувається горіння та трьохрівневе виведення газів згорання – запорука високого ККД твердопаливного котла Centrometal EKO-CK P.
 4. Довговічність, безпека, безперебійність та надійність роботи: матеріал виготовлення – високоякісна сталь, товщиною 5 мм.
 5. Наявність термостата, що регулює роботу насоса.
 6. Відсутність ризику пошкодження ізоляції системи, завдяки можливості окремої комплектації корпуса котла Centrometal EKO-CK P та обшивки з тепловою ізоляцією.
 7. На систему можна встановити термічний запобіжник.
 8. Комплектація механізму оснащена дисплеєм, що показує температуру води в котлі.
 9.  Перехід на опалювання пелетами, газом чи дизельним паливом забезпечується завдяки  встановленню в нижніх дверцятах котла відповідного пальника – факельного пальника чи ретортного пальника. Виробник (Хорватія) передбачив таке бажання користувача та модернізував систему під монтаж пальників.
 10.  Твердопаливний котел Centrometal EKO-CK P пройшов необхідні тестування та випробовування на стійкість в Загребському університеті автомобільного та корабельного будівництва, відповідає європейським сертифікатам якості EN 303-5 та EN 304, а також стандарту ISO 9001:2008.
 11.  "Компанія РБР" забезпечить вам монтаж твердопаливного котла Centrometal EKO-CK P командою кваліфікованих спеціалістів.

 Технічні характеристики котла Centrometal EKO-CK P 40 кВт

EKO-CK P   40
Потужність (кВт) 35-40
Об'єм води в котлі (л) 78
Вага котла (кг) 293
Діаметр* димоходу (мм) 180
Отвір для пальника  (мм) 105
Отвір верхньої дверці (ВхШ) (мм) 471х273
Отвір нижньої дверці (ВхШ) (мм) 471х322
Тиск в димоході (Па) 21
Вихід/зворотня лінія (R) 5/4"
Наповнення/злив (R) 1/2"
Темп.димових газів(диз./газ) (0С) 170
Темп.димових газів (дрова) (0С) 190
Макс.робоча температура (0С) 90
Макс.робочий тиск (бар) 2,5
Глибина котла (мм) 1020
Висота котла (мм) 1255
Ширина корпусу котла (мм) 570
Загальна ширина котла (мм) 620
Висота зворотньої лінії (мм) 485
Макс.довжина дров (мм) 500

* внутрішній діаметр димоходу визначається у відповідності з потужністю котла і висоти димової труби

Розмір

Розмір котла Centrometal EKO-CK P 40 кВт

Комплектація котла Centrometal EKO-CK P 40 кВт

 • разом із опалювальною системою ви отримуєте комплект для її очищення від попелу та дисплей, на якому відображається температура.
 • спеціальні отвори у нижніх дверцятах котла Centrometal EKO-CK P дають можливість легко та зручно перейти на опалювання газом чи дизельним паливом, шляхом оптимізації котла відповідним пальником;
 • якщо ви бажаєте перейти на опалювання пелетами, вам необхідно замовити закриту систему опалення – Сm Pelet-set, в комплектацію якої входять нижні дверцята для механізму з відповідними отворами для монтажу пелетного пальника (що таке пелетний пальник див. тут);
 • перехід на опалювання пелетами, газом чи дизельним паливом передбачає додаткове замовлення та установку в твердопаливний котел спеціальних турбуляторів, що входять в комплектацію Сm Pelet-set;
 • автоматика для газового чи дизельного пальника замовляється додатково. Її можна встановити на спеціально відведене місце на верхній кришці твердопаливного котла Centrometal EKO-CK P.

"Компанія РБР" надає кожному Клієнтові унікальну можливість замовити та купити комплект твердопаливного котла Centrometal EKO-CK  + пелетного пальника PellasX + бункер з доставкою та монтажем у Львові та в Україні., Наші спеціалісти нададуть всі необхідні рекомендації та консультації, який  твердопаливний котел вибрати.

1 - Вихідна лінія
2 - Термометр
3 - Отвори для регулятора тяги
4 - Верхні двері котла
5 - Нижні двері котла
6 - Монтажний отвір диз./ газового/ пелетного пальника
7 - Дверця для первинного повітря
8 - Підключення термостата помпи
9 - Отвори для монтажу термічного запобіжника (1" внутрішня різьба)
10 - Димохід
11 - Отвір для очистки ящика димоходу
12 - Зворотня лінія 
13 - Наповнення / злив

Services