Пальник пелетний PellasX серії М Mini 26 кВт

37018 грн.
 • Артикул:
  m mini
 • Потужність пальника, кВт: 
  26
 • Бренд:

- Нова Пошта

- Самовивіз

- Готівка

- Безготівка

Гарантійний термін на повне тіло пальника PellasX становить 1 рік. Після сервісного проходженння авторизованим сервісантом, з 11 по 13 місяць після запуску гарантійний термін  на механічну частину пальника продовжується до 2 років. З 23 по 25 місяць, після повторної процедури проходження сервісу, гарантія продовжується до 3 років. 

Характеристика ПАЛЬНИКа PellasX серії M MINI 26 кВт

Факельний пальник PellasX серії M Mini – ідеальний варіант для обігріву приміщень, площею до 350 м². Паливо, яке вам знадобиться, – гранули та агрогранули, діаметром 6-8 мм. Інноваційний підхід до обладнання пальника дозволяє без проблем спалювати навіть низькоякісні гранули.

Пальник PellasX M Mini для твердопаливного котла – легке та доступне користування енергією природи. Окрім твердопаливних, механізм сумісний з газовими котлами та пекарськими печами.

Переваги пальника PellasX серії M Mini 26 кВт

 1. Механізм оснащений рухомою руштою, завдяки якій можна опалювати приміщення низькоякісними пелетами: дерев'яними, вівсяними, а також кісточками (вишневими, черешневими та оливковими). Діаметр пелет – 6-8мм.
 2. 3-річна гарантія, що поширюється на пальники PellasX серії M Mini, які ви можете купити у нашій "Компанії РБР", але за умови використання нашої послуги "монтаж".
 3. Обладнання механізму системою Walking Grate System: багаторядна рухома рушта не просто дозволяє спалювати пелети низької якості та калорійності, але й легка в обслуговуванні – механізм очищується сам! 
 4. В основі рушти пелетного механізму PellasX серії M Mini з'єднані між собою жаростійкі пластини – система Mesh Furnace. Це гарантує високу зносостійкість рушти та унеможливлює розтріскування її елементів.
 5. Безпека використання. Система точного дозування палива, за якою працює пелетний механізм PellasX M Mini, - це не тільки можливість ефективно та економно використовувати робочу потужність пальника, але й відсутність ризику поширення зворотнього вогню.
 6. Гібридний привід, що разом з дозатором зменшує кількість електроенергії та палива необхідних для обігріву приміщення, а також сприяє якісному спалюванню пелет. Особливість гібридного приводу – синхронна подача палива й повітря.
 7. Обладнання системою згорання при надлишковому тиску із застосуванням вентилятора Вентурі працює на збільшення ефективності камери згорання, оскільки повітря під час горіння надходить централізовано. Вентилятор не дає полум'ю жодного шансу завернутися у протилежний бік. При необхідності оболонку вентилятора легко демонтувати: завдяки системі X.Shell вентилятор з’єднаний з каналом наддуву. Система X.Shell спрощує доступ до розпалювача та складових камери наддуву.
 8. Система змішування палива в камері згорання – це вдосконалення процесу горіння, що полягає у максимальному спалюванні пелет (до 99%) та більшому видаленні попелу.
 9. Пальник PellasX M Mini – це не тільки доступна ціна, але й економія електроенергії: система X.Gnite працює на зменшення електроенергії, необхідної для обігріву, та сприяє швидкому розпалюванню пелет. Секрет криється в поєднанні металевого та керамічного розпалювачів, принципи дії яких гарантують довговічність роботи та швидкість розпалювання.
 10.  Простота сервісного обслуговування пальника PellasX, завдяки системі доступного та швидкого монтажу й демонтажу розпалювача.
 11.  Екологічність: процес опалювання пальником PellasX M Mini – це мінімальне виділення в повітря СО та СО2.
 12.  Автоматизація процесів розпалювання, горіння та очистки системи, а також дистанційне керування пальником через мережу Інтернет.

"Компанія РБР" забезпечує вам можливість купити пелетний пальник PellasX M Mini з доставкою у Львові та по всій Україні.

 

Технічні характеристики пальника PellasX M-mini 26 кВт

Тип: M Mini
Потужність: 5 – 26 kW
Напруга: 230 V AC / 50Hz
Середня витрата потужності: 50 Вт
Вага: 10 кг
Довжина подавача: 2 метри
Коефіцієнт спалювання: до 99%
Регулювання потужності: TAK
Лямбда-зонд: ТАК (опція)
Керування насосами центрального опалення: ТАК
Керування трьохходовими кранами: ТАК
Room Control: ТАК (опція)
Погодна автоматика: ТАК (опція)
Net Control: ТАК (опція)

Розмір

Розміри пальника PellasX M-mini 26 кВт

Комплектація пальника PellasX серії М Mini 26 кВт

У нас ви можете купити пелетний пальник  PellasX M Mini, у комплектацію якого входять:

 • власне пальник;
 • пульт управління механізмом S.Control (додаткова послуга нашої компанії – можливість вибору інших пультів). S.Control – це авторське програмування дисплею управління, наявність графічного та текстового меню, обслуговування регулятором touch & play, автоматична подача тепла й палива, можливість підключення сигналізації, додаткового котла або циркуляційного насоса, та багато інших переваг.
 • подавач палива з гальванічним покриттям. Довжина подавача – 2 м.

Services