Теплоакумулятори і бойлери

37 товарів.
Відображено 1 - 24 з 37 товарів

Бойлери та теплоакумулятори для твердопаливного котла

Підвищення енергоефективності твердопаливного котла – пріоритет кожного власника такого теплового агрегату. Актуальність цього завдання особливо посилюється у холодний період, коли тепло й затишок у домі з'їдають левову частку бюджету, навіть при наявності автономного опалення. Річ у тім, що й твердопаливний котел, модернізований пелетним пальником, потребує додаткової оптимізації для створення ідеального мікроклімату в приміщенні, коли не буде ні занадто жарко, ні холодно.

Вирішити таку задачу сьогодні доволі просто: ринок котлобудування не скупиться на інновації. Так, для того, щоб ефективно, економно та якісно модернізувати й оптимізувати роботу твердопаливного котла, необхідно купити бойлер непрямого нагріву чи теплоакумулятор. Такі агрегати незамінні в комплектації теплового обладнання.

Бойлери та теплоакумулятори: в чому різниця

Стабільна температура в приміщенні, збільшення тривалості горіння котла на одній закладці палива, зменшення кількості палива, економія, швидка окупність, підвищена безпека, довговічність експлуатації… Це далеко не всі вигоди, що отримує від продукції Компанії РБР Клієнт, який вирішив купити бойлер чи теплоакумулятор. То що ж потрібно саме вам?! Спробуємо з'ясувати:

-         теплоакумулятор – це спеціальний агрегат, який не дозволить надлишковому теплу, що виділяється в процесі горіння, викидатися в повітря. А саме це й трапляється, коли твердопаливний котел працює на повну потужність. Буферна ємність акумулює надлишкове тепло, яким нагрівається вода в її баці, та віддає тепло, чи необхідну для господарських і побутових потреб воду, коли в цьому є потреба. Теплоакумулятор відзначається універсальністю та багатофункціональністю;

-         бойлер непрямого нагріву – інноваційний агрегат, який служить постійним джерелом гарячої води. Вода накопичується в циліндричній чи прямокутній ємності бойлера та нагрівається тепловою енергією  (газового, електричного, твердопаливного котла, сонячних батарей та ін.).

Контакти спеціалістів "Компанії РБР" у відкритому доступі на нашому офіційному сайті Укрпел. Завжди готові допомогти Вам обрати якісний і довговічний бойлер, теплоакумулятор чи будь-який тепловий агрегат та провести кваліфікований монтаж обраного обладнання.