Котли на дрова для промислових об'єктів

49 товарів.
Відображено 1 - 24 з 49 товарів

Твердопаливні котли довготривалого горіння для промислових об'єктів від 50 кВт: принцип роботи

Котел на дрова тривалого горіння для промислових об'єктів площею від  таких брендів Warmhaus, Centrometal, Altep – ощадний та економний спосіб обігріву приміщень, площа яких понад 500 м². Завдяки широкому діапазону потужності, котел на дрова якісно забезпечує теплом масштабні за площею промислові об'єкти.

Котел на дровах тривалого горіння мають довший час горіння, порівняно зі звичайними твердопаливними котлами. Досягається це за допомогою великої камери згорання а від того і можливість більшого об’єму завантаження палива.

Для великих промислових об’єктів - хлібопекарень, м’ясокомбінатів, готельних комплексів, офісно-торгових приміщень і виробничих приміщень є доцільно встановлювати пелетний пальник до котлів тривалого горіння (що таке пелетні пальники читайте тут). Завдяки такій конструкції, робота системи опалення стає економічно вигідною і швидко окупною. Детальні розрахунки окупності пальника див. тут.

Котел на дрова тривалого горіння: переваги механізму

На сайті "Компанії РБР" ви можете замовити та купити високоякісний дров'яний та універсальний котел довготривалого горіння, перевагами якого є:

  • автоматизація експлуатаційного процесу;
  • довговічність роботи, що забезпечується використанням у конструктиві найкращих жаростійких матеріалів;
  • здешевлення процесу опалення, що для власників промислових об'єктів особливо актуально;
  • високий ККД роботи;
  • можливість модернізувати систему та отримати ще дешевше тепло, придбавши твердопаливний котел довготривалого горіння з пелетним пальником (як встановити пелетний пальник до ТП читайте тут) та ін.

Фахівці Компанії РБР завжди готові до діалогу зі своїм Клієнтом: нададуть всі необхідні консультації, допоможуть з вибором та організують доставку опалювального устаткування у Львові та по Україні.