Пелетний камін Thermo Pell LKBD12 Збільшити

Пелетний камін Thermo Pell LKBD12

Thermo Pell Thermo Pell

100-798

Новинка

Пелетний камін Thermo Pell LKBD12 для повітряного
опалення приміщень

Детальніше

72 252 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика каміну Thermo Pell LKBD12

 Постійно шукаєте способи економії на опаленні в холодну пору року? І при цьому хотілося б, щоб якість тепла не постраждала, і в приміщенні завжди підтримувався комфортний мікроклімат?!  

  Повітряні каміни на пелети Thermo Pell– саме те, що вам потрібно.
Доступні в трьох кольорах:
каміни Thermo Pell повітряні на пелети
 • білий
 • червоний
 • чорний
 Каміни повітряні Thermo Pell виробляють тепло в процесі спалювання екологічно чистого палива – пелет, відмінна якість згорання яких сприяє високому ККД роботи, й не супроводжується виділенням великої кількості золи. В процесі спалювання пелет повітряні каміни на пелети продукують тепло, яке поширюється, як в приміщенні, де вони встановлені, так і в сусідніх приміщеннях, транспортуючись через спеціальні повітряні канали.
  Інші способи опалення приміщення див.ТУТ

каміни Thermo Pell повітряні на пелети
 Економічну доцільність опалювання пелетами ви побачите вже після спалювання першого блоку пресованих гранул.
Мішка пелет, вагою 15 кг, вистачить для того, щоб каміни повітряні на пелети впродовж 35 годин обігрівали приміщення, площею 55 м².
  Завдяки компактності параметрів та наявності примусової вихлопної системи, каміни повітряні на пелети можна встановлювати в будь-якому місці в приміщенні, не обмежуючись розташуванням димаря.
  Це ідеальне теплове обладнання для обігріву приватних будинків, ресторанів, кафе, технічних, побутових, офісних приміщень, торгових залів, магазинів та ін. приміщень, власники яких дбають про комфорт і якість життя.
 Інноваційні технології виготовлення, абсолютна безпека експлуатації, лаконічний дизайн, можливість насолоджуватися заспокійливим полум’ям через термоізольоване скло – це все про повітряні каміни на пелети.

Каміни повітряні на пелети Thermo Pell: принцип роботи

Каміни повітряні на пелети працюють за наступним алгоритмом:

 1. ви засипаєте пелети в спеціальну ємність та під’єднуєте повітряні каміни до електромережі (220 Вт) й димаря;
 2. програмуєте на контролері комфортний робочий режим;
 3. обладнання автоматично здійснює подачу пелет, розпалювання, регулює інтенсивність горіння та інші робочі процеси;
 4. газові продукти горіння видуваються через димовідвідний патрубок, тому ви ніколи не вловите запах диму. А завдяки герметичності закривання дверцят дим ніколи не просочуватиметься крізь щілини;
 5. обладнання припиняє та відновлює роботу, відповідно до заданих на контролері параметрів.

Пелетні каміни Thermo Pell: переваги

 • простота експлуатації: камін на пелети – це автоматизоване опалювальне обладнання. Все, що від вас вимагається, – засипати пелети в бункер. Решту камін на пелети Thermo Pell зробить сам, адже управління його роботою здійснюється в автоматичному режимі. Більш того, ви можете запрограмувати камін на пелети та встановити таймер на його ввімкнення/вимкнення чи інші робочі процеси на тиждень вперед;
 • комфортний мікроклімат в приміщенні, завдяки вмонтованому датчику температури в пелетні каміни Thermo Pell: як-тільки камін на пелети нагріває температуру повітря до заданих вами показників, горіння припиняється. Камін на пелети відновлює роботу після падіння температури до вказаного рівня;
 • економічна доцільність використання каміна на пелети. Пелети – це найдешевше паливо з найвищим коефіцієнтом корисної дії. Опалювання пелетами обійдеться у два-три рази дешевше, ніж газом, дровами, чи ін. видами палива (детально про розхід різних видів палива чит. ТУТ);
 • камін на пелети виготовлений з надміцних жаростійких матеріалів;
 • опалювання не супроводжуватиметься таким небажаним явищем, як задимленість в приміщенні;
 • якщо ви обрали камін на пелети з водяною сорочкою, то маєте можливість під’єднати його до системи опалення;
 • екологічність: пелетні каміни обігрівають приміщення в процесі спалювання пелет, що є екологічно чистим видом палива. Під час горіння в каміні не виділяються шкідливі речовини;
 • герметичність закривання дверцят каміна Thermo Pell на пелети – це додаткова гарантія пожежної безпеки в приміщенні;
 • унікальний дизайн пелетного каміна дозволяє йому гармонійно доповнити інтер’єр будь-якого стилю, а компактність параметрів каміна сприяє доцільному використанню цінних квадратних метрів.
Технічні характеристики каміну Thermo Pell LKBD12


Розміри каміну Thermo Pell LKBD12  Купити каміни Thermo Pell повітряні на пелети можна за ТЕЛЕФОНОМ. Або зробити замовлення в один клік і наш менеджер негайно зателефонує до вас після вашої заявки, надасть всі безкоштовні консультації, організує доставку та монтаж.


Характеристики

Потужність каміна12 кВт
Тип теплообмінникаПовітряні

Відгуки

Напишіть відгук

Пелетний камін Thermo Pell LKBD12

Пелетний камін Thermo Pell LKBD12

Related Posts