Бойлери

31 товарів.
Відображено 1 - 24 з 31 товарів

Бойлери непрямого нагріву: джерело гарячої води

Доступ до безперебійного гарячого водопостачання – основа життя сучасної людини. Але не всім пощасливилося жити в будинку, підключеному до системи ГВП. Що робити в такому випадку?! Звісно ж, не повертатися до дідівського методу нагрівання води. Сьогодення диктує оптимальне вирішення проблеми – купити й установити бойлер непрямого нагріву води на сайті Укрпел, Компанії РБР.

Бойлер непрямого нагріву: характеристики

Бойлер непрямого нагріву (БНН) – це водонагрівне та водонакопичувальне обладнання, комплектація якого не передбачає наявність елемента, що нагріває воду. Бойлер непрямого нагріву отримує тепло від зовнішніх енергоносіїв: твердопаливного (газового, електричного) котла, сонячних батарей та ін.

В основі комплектації бойлера непрямого нагріву – циліндричний чи прямокутний, настінний чи підлоговий бак, оснащений теплообмінником (змійовиком), терморегулятором, термометром. Внутрішня частина корпуса виготовлена зі спеціального теплоізоляційного матеріалу.

Змійовик, який забезпечує циркуляцію теплоносія, встановлюється в центрі ємності, чи по колу, що дозволяє нагріти воду до оптимальної температури швидко та якісно.

Робота бойлера непрямого нагріву базується на таких принципах:

-         надходження холодної води до бака;

-         надходження теплоносія з опалювальної систем до змійовика;

-         нагрівання води в баці теплообмінником;

-         постійне надходження гарячої води в кран.

БНН – універсальне обладнання, що дозволяє нагріти воду альтернативними джерелами тепла максимально швидко, продуктивно та ефективно.

Бойлер непрямого нагріву води: як вибрати, установити та підключити

Спеціалісти "Компанії РБР" готові фахово проконсультувати вас та допомогти обрати якісний БНН для вашого помешкання. В процесі вибору орієнтуйтеся на:

-         об’єми споживання води;

-         матеріали, з яких виготовлений змійовик. Найефективніший вибір – латунь;

-         теплоізоляційні матеріали. Оптимально пінополіуретан чи мінеральна вата.

Впоратися з установкою та підключенням бойлера непрямого нагріву вам допоможуть фахівці нашої компанії. Якщо ж ви вирішили осилити це завдання самотужки, візьміть собі на озброєння наступні ази:

-         холодна вода повинна надходити внизу обладнання, а гаряча виходити у верхній частині;

-         шлях теплоносія: верхній патрубок – змійовик – нижній патрубок;

-         точка рециркуляції розміщується в центрі бака;

Для підключення БНН скористайтеся схемою:

-         монтаж трьохходового клапану;

-         монтаж двох циркуляційних насосів;

-         монтаж гідравлічної стрілки.

Бойлери непрямого нагріву: асортимент

На сайті Укрпел Компанії РБР представлені бойлери непрямого нагріву високої якості, які ви можете купити вже сьогодні:

-         ВТ – бойлери для підігріву води, необхідної на обслуговування побутових потреб, з мінімальним робочим тиском 0,6МПа та температурою 100º. Доступний діапазон місткості від 150 до 1500 л. Відзначаються довговічністю експлуатації, гарант якої спеціальні матеріали, задіяні у виготовленні конструкції – чорна сталь, полімерне покриття CeramicDuo, фосфатування;

-         ВТІ – бойлери непрямого нагріву, призначення яких постачати гарячу воду для господарських потреб, з мінімальним робочим тиском 0,6МПа та температурою 100º. Доступний діапазон місткості від 150 до 1500 л. БНН ВТІ виготовлені з безпечного та якісного матеріалу – хром-нікелева сталь AISI 304, оснащені пінополіуретановою теплоізоляцією та обшивкою зі шкір-замінника;

-         ВВТ – бойлери непрямого нагріву, призначені для підігріву великих об’ємів води, необхідної для обслуговування господарських потреб, з мінімальним робочим тиском 0,6МПа та температурою 100º. Гарант довговічності експлуатації такого обладнання – досконала технологія і матеріали виготовлення конструкції: полімер-керамічне покриття внутрішньої поверхні, магнієві аноди, пінополіуретанова теплоізоляція. Укомплектовані одним чи кількома теплообмінниками TU.

Звертайтесь до наших консультантів та поспішіть купити бойлер непрямого нагріву за найкращою ціною з доставкою у Львові та по всій Україні.