Каміни

33 товарів.
Відображено 1 - 24 з 33 товарів

Каміни на дрова: заспокійливе тепло

Ви також заздрили героям голлівудських фільмів, які в морозний зимовий день поверталися з виснажливої роботи, всідалися в зручне крісло-гойдалку з бокалом вина чи книгою, кутались у плед і милувалися яскравим полум’ям, що витанцьовувало в каміні?! А за панорамним вікном будинку падав сніг… Не життя, а мрія! І сьогодні ми допоможемо вам здійснити цю мрію, адже на сайті Укрпел «Компанії РБР» ви можете купити дров'яні каміни  від провідного європейського виробника  ALFA-PLAM, що зроблять ваш дім не просто теплим і затишним, але й додадуть у життя казковості.

У стереотипній парадигмі дров'яний камін – це, радше, естетичний елемент інтер’єру, що додає приміщенню елітності та розкоші. Однак, наші Клієнти знають, що це далеко не так. Сучасні підходи, технологічні інновації, інженерні винаходи дозволили розробити каміни, які стануть не просто додатковими, а основними й постійними носіями тепла у Вашому домі. І саме такі каміни представлені на нашому сайті.

Дров'яні каміни: інноваційні особливості

У нас Ви можете купити дров'яний камін ALFA-PLAM з повітряною чи водяною сорочкою за доступною ціною з послугою фахового монтажу.

Дров'яний камін з повітряною сорочкою: модернізація в дії

Рішення купити дров'яний камін з повітряною сорочкою – оптимальний варіант для всіх, хто прагне зробити процес опалення економічно та якісно привабливим. Таке обладнання руйнує загальноприйняті стереотипи, адже обігріває не тільки кімнату, де встановлюється, а й усе приміщення.

Висока енергоефективність каміна на дрова з повітряним контуром ALFA-PLAM досягається завдяки старанно продуманій та налагодженій системі транспортування гарячого повітря в усі кімнати приміщення спеціально розробленою системою повітропроводів (стельовою, підпільною, стіновою, змішаною). Високий ККД обладнання гарантує тривалу підтримку комфортного мікроклімату в приміщенні навіть після того, як вогонь у каміні погасне.

Принцип дії такого каміна передбачає наявність спеціальної прокладки між корпусом і зовнішньою поверхнею топки. Гаряче повітря надходить в труби-вітродуви та поширюється в усі кімнати приміщення.

Дров'яний камін з водяною сорочкою: дім там, де тепло

Обладнання, яке гармонійно поєднує дві взаємопротилежні стихії: вогонь і воду. Ззовні нічим не відрізняється від решти видів камінів, однак кардинально оригінальний за внутрішнім конструктивом, принципом дії, монтажем та функціональністю. Унікальність каміна з водяною сорочкою ALFA-PLAM полягає в тому, що отримане в процесі згорання дров тепло не виходить в димохід, а раціонально та ефективно розповсюджується в приміщенні. Секрет такої дії в воді, яка знаходиться між зовнішньою та внутрішньою стінами топки: нагріта до необхідної температури рідина поширюється підведеними до корпуса трубами та обігріває всі кімнати.

Каміни на дрова: переваги

Вигоди від користування дров'яним каміном можна назвати більш, ніж достатньо. Будемо оригінальними та виділимо лише ключові:

  • постійне тепло. Щоб приміщення нагрілося не доведеться довго чекати: всього кілька хвилин і будинок стає затишним та теплим;
  • незалежність від систем центрального опалення, електромережі, газо- чи водопостачання: навіть за умови відсутності світла, у Вашому домі буде тепло. Більш того, на нашому сайті Ви можете купити камін на дрова, який оснащений функцією водонагріву;
  • висока продуктивність роботи;
  • дизайнерська привабливість та естетизм: в нашому Інтернет-магазині Укрпел представлені каміни, які ефектно доповнять інтер’єр будь-якого стилю;
  • зручність використання;
  • монтаж камінів командою висококваліфікованих фахівців «Компанії РБР»;
  • вагома економія на опаленні;
  • завжди відмінний настрій: полум’я каміну заспокоює ефективніше, ніж всі заспокійливі та продукує атмосферу затишку.

Тільки сьогодні на нашому сайті Ви можете купити камін на дрова за привабливою акційною ціною, що швидко та якісно окупить себе!

 

Информация

  • 440c0c940fc372acff33e2aff2a428e6.jpg