Котли на дрова тривалого горіння

138 товарів.
Відображено 1 - 24 з 138 товарів

Твердопаливні котли тривалого горіння: особливості конструкції

 Котел на дрова тривалого горіння – високоефективний, модерний, якісний та надійний опалювальний механізм, експлуатація якого зробить процес обігріву приміщення економним, зручним та безпечним.

В порівнянні зі звичайними твердопаливними котлами, котли тривалого горіння мають триваліший час горіння, що досягається  за рахунок великої камери згорання і можливістю збільшення об’єму разового завантаження  в камеру згорання котла. А можливість монтування пелетного пальника  (що таке пелетні пальники див. тут) робить твердопаливні котли тривалого горіння універсальними.

Твердопаливний котел тривалого горіння може працювати, як на дровах, так і на інших видах палива: вугілля, відходи деревообробної промисловості. Однак, звертайте увагу на особливості котла: польські котли або більшість іноземних котлів розраховані на вугілля, тому камера згорання у них менша. Опалення дровами в таких котлах буде не доцільна.  

"Компанія РБР" надає кожному клієнтові можливість замовити та купити та змонтувати комплект твердопаливний котел тривалого горіння + пелетний пальник,  (як встановити пальник до твердопаливного котла читайте тут) від відомих іноземних та вітчизняних виробників Warmhaus, Centrometal, Altep, КТП.

Твердопаливні котли тривалого горіння: переваги

Твердопаливний котел довготривалого горіння – це не просто модерне опалювальне устаткування, але й багатий пакет переваг:

  • ККД 82–95%;
  • тривалий процес горіння на одній заправці: залежно від виду палива від 12 годин до 5-ти діб (при використанні пелетного пальника). Про доцільність втановлення та детальні показники окупності пелетного пальника читайте тут.
  • значна економія, завдяки можливості опалювати приміщення дешевшим паливом;
  • компактні розміри котла (див. фото);
  • ідеальне співвідношення ціна/якість твердопаливного котла тривалого горіння;
  • швидка окупність механізму (особливо із застосуванням пелетного пальника);
  • виготовлення конструкції з якісних жаростійких матеріалів, що гарантує довговічність експлуатації;
  • професійний монтаж твердопаливного котла тривалого горіння спеціалістами "Компанії РБР".

 Виникли питання та труднощі з вибором твердопаливного котла тривалого горіння?! Звертайтесь до наших менеджерів: безкоштовні консультації у переліку наших послуг. Всього один дзвінок і новий та якісний твердопаливний котел тривалого горіння подарує тепло і Вашій оселі.

 

 

Информация

  • 440c0c940fc372acff33e2aff2a428e6.jpg