Котел паровий Wichlacz WP 250 кВт низького тиску Збільшити

Котел паровий Wichlacz WP 250 кВт низького тиску

Wichlacz Wichlacz

100-777

Новинка

Парогенератор низького тиску WICHLACZ Wp 250 кВт на всіх видах твердого палива для виробництва пари з примусовою подачею повітря

Детальніше

727 060 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика парового котла WICHLACZ Wp

Парові котли є димогарними, жаротрубними парогенераторами, і призначені для підприємств малої потужності для отримання необхідної кількості якісного технологічного пара низького тиску за короткий проміжок часу з моменту розпалу.

 • Великі розміри поверхні нагрівання дозволяють виробляти високоякісний пар.
 • Довгий термін служби забезпечується завдяки якісному виготовленню.
 • Котли поставляються єдиним блоком з встановленою теплоізоляцією, металевою обшивкою, блоком управління і вентилятором.

Переваги парового котла WICHLACZ Wp
парогенератор WICHLACZ Wp


Дозволяє за короткий проміжок часу з моменту розпалу, отримати необхідну кількість якісного технологічного пару.

 1. Парогенератор має спеціальні форсунки для прискорення розпалу, які дозволяють розтопити і вивести на режим за 15-40 хвилин.
 2. Обсяг топки - парогенератори дозволяє працювати від 6 до 12 годин на одному завантаженні деревного палива, і до 30 годин на одному завантаженні вугілля.
 3. У парогенераторів застосований метод верхнього пошарового спалювання палива (паливо горить як свічка зверху в низ) - дозволяє більш економно спалювати паливо, ніж звичайний метод горіння в загальному полум'ї.
 4. Метод верхнього пошарового спалювання палива дозволяє працювати, практично, на будь-якому паливі з великою вологістю і зольністю (торф, вугілля, вугільні відходи, пелети, тирсобрикету, дрова, деревні матеріали, тверді побутові відходи, сміття тощо).
 5. Автоматика дозволяє точно регулювати температуру пару і потужність парогенератора, в ручному режимі і автоматичному.
 6. Парогенератор виконаний з котельної сталі товщиною від 8 мм до 10 мм (в залежності від потужності парогенератора).
 7. Рушта виконана у вигляді товстостінних труб, в яких циркулює вода.
 8. Багатопотокова подача повітря в топку, з перемиканням шарів спалювання палива дозволяє правильно спалювати неякісне паливо.
 9. Парогенератор обладнаний спеціальною ручкою подачі повітря в нижній шар, що дозволяє легко почистити парогенератор.

парогенератор WICHLACZ Wp

Порядок встановлення (монтажу) парового котла WICHLACZ Wp

Котли встановлюються в приміщеннях які відповідають вимогам СНіП ||-35-76 «Котельні установки», СНіП ||-58-75 «Електростанції теплові» і даних правил. Приміщення котельні повинно бути забезпечене природним освітленням, а в нічний час - електричним освітленням. Освітленість повинна відповідати вимогам СНіП ||-4-79 «Природне і штучне освітлення»

Приміщення котельні в обов'язковому порядку повинно бути обладнане газосигналізаторами.
Монтаж котлів та котельно-допоміжного обладнання повиненна виконувати спеціалізована монтажна організація, що має відповідні дозволи, за документацією заводу-виробника і проекту котельні. Перед встановленням котла на фундамент необхідно розмітити на фундаменті монтажні осі котла, поздовжню вісь і лінію фронту котла, щоб відстані до стін і між котлами відповідали вимогам "Правил".

Після установки котла на фундамент зробити урівноваження котла його корпусу строго горизонтально по рівню. Встановити арматуру, запобіжний пристрій і трубопроводи в межах котла, а також регулятор управління та нагнітальний вентилятор.
Провести підключення:
- приєднання до розподільних мереж згідно з проектом;
- приєднання газоходів до димової труби згідно з проектом;
- електричні підключення нагнетательного вентилятора і регулятора управління відповідно до електричних схем і проекту;
- встановлення запобіжного обладнання.

Робота парового котла WICHLACZ Wp

При роботі котла рівень води підтримується автоматично. При проведенні пускових режимно-налагоджувальних робіт і випробувань проводиться регулювання кількості подачі повітря в топку. Цю дію можна виконати як в ручну регулюванням заслінки, так і автоматикою. Як це зробити детально зазначено в інструкції до автоматики. Кількістю подачі повітря в топку можна добитися значної економії по витраті палива.

Розміри і технічні характеристики парового котла WICHLACZ Wp
парогенератор WICHLACZ Wp

Комплектація парогенератора WICHLACZ Wp (200-1000кг /год)

парогенератор WICHLACZ Wp

1-Манометри 2-Корпус 3-Покажчик рівня рідини 4-Гільза установки датчика автоматики 5-Кабель датчика 6-Вентилятор 7-Регулятор подачі повітря в розпалювальну форсунку 8-Притискні гвинти 9-Завантажувальна водоохолоджуюча дверцята 10-Ручка дверцят топки 11-Ручки регулювання подачі повітря в топку 12-Дверцята чистки рушти 13-Дверцята чистки зольной камери. 14-Регулятор подачі повітря на форсунку  15-Патрубок первинного заживлення 16-Димохід 17-Патрубок подачі пари 18-Переливна труба 19-Поживний бак 20-Поживний трубопровід 21-Наливна труба 22-Трубка для промивання 23-Запобіжний клапан 24-Гумові патрубки 25-Зливний патрубок.

Під замовлення завод Wichlacz виробляє мобільну версію парогенераторів Wp, для швидкого переміщення між об'єктами.

парогенератор WICHLACZ Wp

Характеристики

Потужність котла250 Квт

Відгуки

Напишіть відгук

Котел паровий Wichlacz WP 250 кВт низького тиску

Котел паровий Wichlacz WP 250 кВт низького тиску

Related Posts