Теплоакумулятори

6 товарів.
Відображено 1 - 6 з 6 товарів

Теплоакумулятор: зберігайте тепло надійно

Теплоакумулятор та твердопаливний котел – якісний інноваційний тандем, завдяки якому Ваш дім завжди буде теплим, комфортним та затишним. Акумуляційна (буферна ємність) призначена для накопичення та збереження надлишкового тепла, та віддачі його, коли це буде необхідно.

Теплоакумулятор для твердопаливного котла: характеристики та переваги

Рішення купити теплоакумулятор на сайті Укрпел Компанії РБР – це конструктивна інвестиція в підвищення енергоефективності Вашого теплового обладнання. У процесі горіння твердопаливний (газовий, електричний) котел виробляє значно більше тепла, ніж необхідно. Теплоакумулятор відбирає та раціонально накопичує надлишок. Завдяки цьому, у приміщенні буде тепло, навіть коли процес горіння у твердопаливному котлі припиниться: система обігріву буде виконувати свої функції, використовуючи тепло, акумульоване в буферній ємності.

Зовні теплоакумулятор нагадує бойлер: великий бак циліндричної форми, виготовлений з нержавіючої сталі. Ємність захищена від тепловтрати якісним шаром теплоізоляції з внутрішнім покриттям чи без нього. Бак оснащений спеціальним патрубками для під'єднання зворотніх і падаючих трубопроводів, термометрів та зливу теплоносіїв. Всередині буферної ємності розміщені теплообмінники (змійовики, тени).

Вигоди, які перед Вами відкриє рішення купити теплоакумулятор для твердопаливного котла:

-         суттєва економія та швидка окупність. Ви не просто зможете рідше підкладати паливо в котел. Система в тандемі з теплоакумулятором працюватиме в режимі теплоефективності: при заявленому максимальному ККД роботи котла, теплоакумулятор зекономить до 30% палива;

-         безпека. Завдяки акумуляційному агрегату, Ваш котел захищений від перегрівання;

-         практичність та комфорт: буферна ємність допоможе досягнути оптимального мікроклімату в приміщенні;

-         універсальність: теплоакумулятор може працювати в тандемі з твердопаливним, електричним, газовим котлом, або ж сонячними батареями. Ефективно зарекомендував себе як агрегат для підігріву води.

Теплоакумулятор для твердопаливного котла: як вибрати та купити

Вибір буферної ємності необхідно базувати на багатьох критеріях: об’єм бака, площа приміщення, джерела тепла, які використовуються в приміщенні, та їхні характеристики, параметри місця монтажу акумуляційного бака, потреби споживачів. Ефективно вирішити такі задачі допоможуть спеціалісти Компанії РБР, на сайті якої ви можете купити якісні теплоакумулятори:

-         ЕАІ – універсальні буферні ємності, призначені для підготовки й подачі теплої води, необхідної для побутових потреб. Агрегат акумулює теплову енергію, отриману від твердопаливного котла, сонячних батарей, електричних чи газових установок, теплових насосів. Може використовуватися, як бойлер. Діапазон місткості від 150 до 3500 літрів. Може одночасно забезпечувати до 15 точок гарячого водопостачання.

-         ЕАМ – теплоакумулятори, призначення яких працювати в опалювальних та холодопостачальних системах. Акумулюють енергію від різних джерел. Виготовлені зі зносостійкої та довговічної чорної сталі. Теплоізольовані м'яким пінополіуретаном.

Спеціалісти "Компанії РБР" готові допомогти Вам вдосконалити систему опалення та підігріву води та надати фахові безкоштовні консультації, стосовно вибору оптимального варіанту якісного теплоакумулятора, який підійде індивідуально для Вашої опалювальної системи.
Акумулюйте тепло якісно, безпечно та надійно!