Viessmann  VITOCAL  100 – S

Тепловий насос типу «повітря-вода»  Viessmann Vitocal  100-S призначений для опалення, нагріву води та охолодження. Рекомендується використовувати в літній, весняно-осінній періоди, для нагріву басейнів.

 • Номінальна теплова потужність Viessmann Vitocal 100-S:  4,2 - 15,5 кВт.
 • Живлення компресора 230 В або 400В 
 • Максимальна температура подачі до + 55 ° С
 • Мінімальна температура зовнішнього повітря до – 22 °С

Спеціалісти «Компанії РБР» допоможуть Вам при виборі і нададуть фахову консультацію за   ТЕЛЕФОНОМ

Комплект поставки Viessmann Vitocal  100-S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S складається з двох окремих блоків.

Зовнішній блок встановлюється ззовні, він оснащений:

- компресором з DC-інвертором;

- теплообмінником (випаровувачем);

-  електронним термо-регулюючим вентилем;

- вентилятором зі змінним числом обертів.

Зовнішній блок Viessmann  Vitocal 100-S ефективно використовує безкоштовну енергію зовнішнього повітря за допомогою холодоагенту. Тепло повітря передається холодоагенту, він закипає в теплообміннику та стискається в компресорі. По фреонопроводам холодоагент з високою температурою подається у внутрішній блок, де віддає тепло в систему опалення. Внутрішній блок теплового насосу оснащений усіма необхідними для роботи комплектуючими:

-   високо-ефективним циркуляційним насосом;

-   мембранним баком;

-   групою безпеки;

-   реле протоку;

-   перемикаючим вентелем опалення/гаряча вода;

-   контролером Vitotronic 200.

Зв'язатися з менеджером Компанії РБР і дізнатися подробиці можна за ТЕЛЕФОНОМ

Конструкція спліт-системи для зручного монтажу та надійної експлуатації

Ззовні внутрішній блок схожий на звичайний настінний побутовий котел, має компактні розміри і може бути змонтований в будь-якому доступному місці в приміщенні. Зовнішній блок компактного виконання може бути встановлений в будь-якому зручному для обслуговування місці – біля будинку, на стіні будинку, на даху, на довільній площадці. Зовнішній та внутрішній блоки з‘єднані між собою фреонопроводами. В якості холодоагенту використовується R410A, що гарантує надійну роботу теплового насосу в зимовий період часу та не вимагає ніяких додаткових заходів для захисту цього контуру від замерзання.

 Функціональне оснащення для будь-яких потреб

Viessmann  Vitocal 100-S поставляється в різних комплектаціях для різних режимів роботи. Як суто тепловий насос для опалення приміщення і приготування гарячої води.

 Додатково може бути оснащений функцією „active cooling“ для використання теплового насосу в літній період для комфортного охолодження приміщень.

Або виконання теплового насосу з вбудованим у внутрішній блок додатковим електричним проточним нагрівачем теплоносія, потужністю 3/6/9кВт (Див. схеми).

 

Енергоефективна техніка, для роботи на власно-виробленій електроенергії

Електричні компоненти Viessmann Vitocal 100-S працюють особливо економічно. Насос оснащений DC інвертором для максимально ефективної роботи при часткових навантаженнях, що дозволяє підтримувати задану температуру в кожен період часу для системи опалення, охолодження чи гарячої води. Внутрішній блок оснащений високоефективним циркуляційним насосом а зовнішній – вентилятором з регулювання кількості обертів. В комбінації з фотоелектричними модулями тепловий насос може ефективно використовувати власно вироблену електроенергію.

Зручне керування через Інтернет

WLAN-модуль Vitoconnect 100 дозволяє керувати тепловим насосом Vitocal 100-S через Інтернет. Безкоштовний додаток Vicare дозволить зручно керувати системою зі смартфону чи планшету – змінювати режими роботи, бажані температури в приміщенні та гарячої води.

Iдеально ефективно для бівалентного режиму

Контролер Vitotronic 200 дозволяє використовувати Vitocal 100-S особливо ефективно в бівалентних системах, коли тепловий насос експлуатується разом з додатковим котлом. Це може бути будь-який котел – для роботи на газі, рідкому паливі або електричний котел. В таких системах тепловий насос використовується для покриття основних навантажень, а котел підключається при пікових навантаженнях в опалювальний період, при особливо низьких температурах зовнішнього повітря. Регулятор Vitotronic 200 дозволяє ефективно використовувати тепловий насос не тільки в нових системах, а і при модернізації.

Технічні характеристики Viessmann  Vitocal 100-S

Спеціалісти "Компанії РБР" допоможуть Вам у виборі теплових насосів Viessmann, грамотному розрахунку, монтажі.

Viessmann  VITOCAL  200 – S

 Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S ефективно використовує безкоштовне тепло навколишнього середовища.
Чудово підходить як для системи опалення, так і при модернізації системи, особливо зимового періоду.

 • Номінальна теплова потужність: 3,8 – 11,8 кВт;
 • Компресор 230 В або 400 В;
 • Максимальна температура подачі до 60°С;
 • Внутрішній блок з високоефективним насосом, 3-х ходовим перемикаючим клапаном та регулятором, опційно доступний проточний електронагрівач теплоносія;
 • Реверсивний режим роботи, може працювати як на опалення, так і на охолодження;
 • Каскадний режим роботи − до 5 теплових насосів;
 • Можливість роботи разом з фотоелектричними модулями від Viessmann − оптимальне використання виробленої електричної енергії.

Нові зовнішні блоки в корпоративному дизайні впишуться до будь-якого екстер’єру.

Надзвичайно тихий зовнішній блок Viessmann

Новий зовнішній блок теплового насосу надзвичайно тихий в роботі. Високоякісні та шумозахисні вентилятори разом із функцією інтелектуального керування частотою обертів суттєво впливають на зменшення шуму в режимі повного та часткового навантаження. Таким чином, усунено низькі частоти, які у звичайних теплових насосах спричинюють шум.

35 дБ (А) на відстані 3 м

В нічному режимі роботи звукова потужність вентилятора і компресора додатково скорочується (в моделях 04-08). Це особливо актуально для котеджних містечок із щільною забудовою.

Підвищення ефективності − СОР:

до 5,0 в робочій точці А7/W35

Основні компоненти теплового насосу сприяють підвищенню ефективності. До них відносять: спіральний компресор з регулюванням частоти обертів,  асиметричний пластинчатий теплообмінник і повітряний випарник з рифленими пластинами.

Схема роботи теплового насоса Viessmann Vitocal 200-SVitotronic 200 з підключенням до Wi-Fi

За допомогою регулятора Vitotronic 200 тепловими насосами можна управляти дистанційно, через Vitoconnect – інтерфейс для підключення до Інтернету (поставляється як приладдя) і безкоштовний додаток до смартфона ViCare. Крім того, можлива робота у сполученні з пристроєм централізованої вентиляції Vitovent.


Технічні характеристики Viessmann Vitocal 200-S
 

Спеціалісти "Компанії РБР" допоможуть Вам у виборі теплових насосів Viessmann, грамотному розрахунку, монтажі.  
Дізнатися подробиці
 можна за ТЕЛЕФОНОМ