Каміни та печі

47 товарів.
Відображено 1 - 24 з 47 товарів

Печі та каміни: альтернативне тепло

Здавалося б, людина може стати заручником тільки в фільмі. Однак, всі ми потрапляли в ситуацію, коли на вулиці стрімко холодає ще в середині вересня, а центральне опалення буде ввімкнено лише за місяць. Чи ви належите до щасливчиків, які встигли встановити собі автономну теплову магістраль (твердопаливний, газовий, електро котел)?! І це ще не джек-пот: банальні неполадки електропостачання, і ви знову опиняєтесь в холоді, не кажучи вже про темряву.

Ніколи не стане заручником холоду тільки той, хто встановив у домі дров’яний камін чи сучасну автоматизовану піч. Постійний доступ до тепла й гарячої води, а відповідно комфорт і затишок в домі гарантований. Окремий бонус – задоволення і спокій від споглядання грайливих язиків полум’я та потріскування палаючих дров.

Що ж обрати й купити: камін чи піч? Кожне із цих джерел тепла має свої функційні й експлуатаційні переваги й особливості, детальніше ознайомитися з якими можна тут.

Дров’яні каміни: енергоефективність в дії

Дров’яний камін – сучасне, багатофункціональне, практичне, безпечне альтернативне джерело тепла, що ідеально доповнить  інтер’єр, виконаний у будь-якій стилістиці. На нашому сайті Укрпел ви можете купити сертифіковані каміни на дрова від провідного європейського виробника ALFA-PLAM, з гарантією до 5 років, дизайн яких задовольнить вимоги приміщення різноманітного цільового призначення (кухня, спальня, вітальня) та наповнить теплом весь будинок, не тільки окрему кімнату. В асортименті «Компанії РБР»дров'яні каміни з повітряною або водяною сорочкою, виготовлені з жаростійкого литого металу та чавуну.

Чавунна топка каміна виступає не тільки запорукою безпеки й довговічності використання, але й своєрідним генератором тепла. Дверцята каміна виготовлені зі спеціального гартованого скла, яке виступає бар'єром і транслятором полум’я. Для того, аби скло каміна завжди було чистим, а горіння стабільним, в верхній частині дверцят топки зроблений спеціальний отвір для забору повітря, а внизу – регулятор повітряних потоків. Камін на дрова продукує не тільки тепло, але й затишну привітну атмосферу.

Традиційно камін розглядають як агрегат, який наповнює теплом тільки ту кімнату, у котрій встановлений. Сучасні каміни, купити які ви можете у нас, стануть джерелом тепла у всьому вашому домі.

Печі дров’яні  і пелетні: багатофункційність та зручність

Слово піч викликає в уяві асоціацію з чимось габаритним та об'ємним. А що ви скажете, коли почуєте, що піч може бути компактною, зручною та мініатюрною?! Саме таку піч ви можете купити на сайті Укрпел, "Компанії РБР". Багатофункційна дров'яна чи пелена піч, елегантного стриманого дизайну та високої якості забезпечить ваш дім теплом, гарячою водою, смачною їжею та задоволенням від зручноїексплуатації.

Корпус Вашої печі виготовлений з жаростійкого та довговічного металу чи чавуну. Як і традиційний аналог, піч складається з топки й димоходу. Однак відзначається мініатюрністю та компактністю розмірів. Рішення купити й установити таку піч дозволить щоденно влаштовувати романтичну атмосферу з келихом вина при мерехтливому світлі полум’я, яке пробивається крізь скляні дверцята.

Інноваційність пелетної печі в можливості управляти її роботою дистанційно: установивши спеціальний додаток на свій мобільний пристрій ви зможете керувати обладнанням на відстані. Для створення необхідного мікроклімату, передбачено 5 рівнів потужності роботи такого теплового агрегата. А спеціальний термостат – запорука безпеки та захист печі від самоспалення.

Зробіть погоду в своєму домі завжди теплою та сприятливою. А спеціалісти «Компанії РБР» вам у цьому всіляко посприяють: ми допоможемо вам обрати й купити камін чи піч найвищої якості, що ідеально відповідатиме вимогам вашого дому та вашим особистим потребам. Висококваліфікований монтаж камінів та печей в переліку наших послуг.

Информация

  • 440c0c940fc372acff33e2aff2a428e6.jpg