Пелетні котли для приватного будинку

16 товарів.
Відображено 1 - 16 з 16 товарів

Пелетні котли для приватних будинків: особливості

Висока вартість опалення – одна з найбільш наболілих проблем, які турбують  кожного власника приватного будинку, а стабільне підвищення ціни на газ та електроенергію тільки розширює масштаби проблеми.

"Компанія РБР" надасть вам можливість уникнути небажаних витрат. Все, що вам необхідно, – обрати вид альтернативного опалення, а саме пелетний котел для приватного будинку, потужністю від 14 кВт до 50 кВт  і більше. В даному сегменті в нашому інтернет магазині Укрпел представлені такі бренди як  Centrometal (Хорватія), Altep (Україна).

Це бюджетна опалювальна система, яка працює на відходах агросектору та деревообробної галузі: дерев’яні пелети, пресоване лушпиння соняшникового насіння та інші агрогранули.

Агропаливо засипається у спеціально відведений бункер, з якого через шнек надходить до камери згорання. Порції палива невеликі, що покращує якість згорання палива та підвищує ККД, а при аварійній ситуації запобігає перегріву котла.

Ідеальний варіант для приватного будинку – пелетні котли з автоматичною подачею палива для малих будівель, обладнані системою автоматики, яка відповідає за процеси розпалювання та гасіння полум'я у котлі, коли це необхідно. Налаштування необхідних температурних режимів та таймеру – додатковий бонус на шляху економії часу та коштів: котел вимикається, коли немає потреби в його роботі, а паливо можна довантажувати 1 раз/тиждень.

Монтаж твердопаливних котлів не рекомендовано проводити самостійно –споживач з таким завданням не впорається, звертайте до кваліфікованих спеціалістів "Компанії РБР". Установлювати котел для приватного будинку  необхідно в окремому пожежобезпечному приміщенні (підвал чи спеціально побудована котельня), де зроблений відповідний ремонт: стіни та підлога покриті керамічною плиткою чи забетоновані.

 Пелетні котли для приватних будинків: переваги

 • ККД до 90%;
 • безпека використання: відсутність ризику перегріву та вибуху котла;
 • економія: опалювання котлом на пелетах – дешева альтернатива обігріву приміщення газом чи електроенергією, вартість 1 кВт тепла в рази нижча (детально про економічний аналіз різних видів палива та переваги можна ознайомитись тут);
 • автоматизація: налаштування необхідних температурних режимів та інших параметрів економить час на ввімкнення та вимкнення котла, а автоматична подача палива усуває необхідність проводити час у котельні;
 • незалежність: пелетні котли для приватних будинків не залежать від центрального опалення;
 • універсальність: котел можна встановити, як у приватному будинку, так і в квартирі багатоповерхівки;
 • екологічність: продукти горіння пелет не містять шкідливих канцерогенних викидів у навколишнє середовище, а попіл можна використовувати як добриво;
 • широкий діапазон потужності котлів для приватних будинків та промислових об’єктів;
 • компактність: завдяки малогабаритності, пелетний котел для приватного будинку не займає багато місця (див. фото пелетного котла);

duopellet62_3-na_opys.jpg

 • доступна ціна пелетного котла для приватного будинку, яка до того ж швидко окупиться;
 • монтаж пальників: котел можна оптимізувати, змонтувавши факельні пальники або ретортні пальники (що таке пелетний пальник до котла читайте тут).

"Компанія РБР" представляє широкий асортимент опалювальних механізмів для вашого приміщення виробництва Centrometal, Altep. А наші спеціалісти нададуть вам всі необхідні консультації та підкажуть, як вибрати твердопаливний котел для приватного будинку та як встановити пальник до твердопаливного котла.

 У нашому інтернет магазині Ukrpel ви можете замовити та купити твердопаливні котли для приватних будинків з доставкою у Львові, Західній Україні та по всій Україні.