Печі

14 товарів.
Відображено 1 - 14 з 14 товарів

Інноваційні печі для обігріву приміщення: якісно, безпечно, тепло

Слово "піч" у нашій уяві неодмінно асоціюється з дитинством, святом, зимою, гостюванням у бабусі в селі… І котом, який неодмінно спав на тій багатій печі, яка займала майже всю кімнату. А з чим асоціюються інноваційні печі сьогодення? – З компактністю, зручністю, спокоєм, затишком, практичністю, мініатюрністю, естетизмом та ідеальним інтер’єром. Саме таким критеріям відповідають печі-каміни ALFA-PLAM, купити які ви можете на нашому сайті Укрпел.

Інноваційна піч-камін – це унікальне обладнання, яке не тільки наповнює приміщення теплом, але й дає постійний доступ до гарячої води та дозволяє реалізувати омріяний проект інтер’єру. На наших Інтернет-вітринах презентовані дров'яні та пелетні печі-каміни ALFA-PLAM, які стануть ідеальним джерелом тепла в приватних будиночках, котеджах, дачах та ін. приміщеннях. Заявлений виробником широкий діапазон потужності, що залежить від обсягу та місткості топки, дозволяє обігрівати приміщення орієнтовною площею від 40 до 200 м².

Корпус печі виготовлений з безпечного жаростійкого чавуну, із застосуванням сталевих та шамотних елементів, гартованого скла, що гарантують довговічність та ефективність експлуатації.

Дров'яні та пелетні печі ALFA-PLAM з водяним контуром: особливості

Печі-каміни на дрова чи пелети з водяним контуром ALFA-PLAM – досконала альтернатива традиційному опаленню котлами, вже навіть з тою вагомою перевагою, що таке обладнання не хочеться ховати в котельні чи підвалі. Піч-камін встановлюють у вітальні, на кухні чи навіть у спальні, де ви насолоджуєтесь теплом й затишною атмосферою.

Всередині конструкції дров’яні печі-каміна з водяною сорочкою вмонтована спеціальна ємність (контур з теплообмінником), яким курсує вода. Контур підключається до центральної системи опалення та розповсюджує нею тепло. Обладнання укомплектоване спеціальними датчиками контролю подачі й температури води та системою дистанційного управління.

Унікальна пропозиція Компанії РБР – пелена піч-камін з водяною сорочкою ALFA-PLAM, що відзначається високою енергоефективністю, продуктивністю, автоматизацією, екологічністю, якістю та економністю роботи.

Дров'яні та пелетні печі з повітряною сорочкою: особливості

Багатофункційне та енергоефективне сучасне опалювальне обладнання, для всіх, хто прагне отримати якісне тепло за доступною економною ціною. Така піч в процесі горіння нагріває повітря, яке транспортується спеціальними повітропроводами по розведених до різних приміщень каналах. Система дозволяє максимально швидко та якісно нагріти приміщення, навіть те, яке тривалий час не опалювалося в морозну зиму.

Стильні дров’яні і пелетні печі-каміни з повітряною сорочкою стануть Вашим улюбленим елементом інтер’єру й джерелом не тільки тепла, а й затишку, комфорту, спокою. Відзначаються високим ККД роботи, безпекою експлуатації, швидкою окупність, зручністю та практичністю використання.

Дров'яні та пелетні печі ALFA-PLAM: де купити

Звісно, на сайті Укрпел, «Компанії РБР». Чому в нас? Бо ми пропонуємо тільки якісне сертифіковане обладнання, широкий асортимент, кваліфікований монтаж, цінні безкоштовні консультації та швидку доставку всією Україною. За Вами тільки вибір печі, решту якісно зробимо ми!