Факельні пальники

64 товарів.
Відображено 1 - 24 з 64 товарів

Факельні пальники до систем опалення     

Факельні пальники – це безпечний, зручний та екологічний інженерний спосіб вдосконалювати й оптимізувати роботу опалювальних котлів. Компактність та універсальність механізму дозволяє встановити факельні пальники до будь-яких твердопаливних котлів та деяких котлів на газ чи рідке паливо.
факельний пальникМеханізм виготовлений із якісних жаростійких матеріалів, що гарантують безпеку та довговічність використання. А можливість дистанційного керування, повна автоматизація процесів розпалювання, вимикання та вмикання під час перебоїв електропостачання й самоочистка тільки додають бонусів.

Факельні пальники до пелетних котлів: особливості конструкції

В основі факельного пальника – камера згорання, оточена камерою піддуву, з якої через отвори між ними нагнітається повітря в необхідній кількості. Це все відбувається за допомогою вентилятора. Подається повітря  у визначеному об’ємі, що робить згорання пелет більш якісним.

Паливо потрапляє в факельний пальник за наступною схемою: шнековий подавач відбирає з бункера потрібну кількість  гранули і подає в пальник через гофрований рукав, потім внутрішній шнек подає паливо в камеру згорання.

Від біомаси залишається невеличка кількість попелу, що видаляється механічно, за допомогою рухомих колосників чи поворотної рушти.

У "Компанії РБР" ви можете замовити та купити факельні пальники таких польських брендів Kipi, PellasX, EcoPalnik за розумною ціною, з доставкою у Львові та в Україні.

Детально про економічну доцільність встановлення пелетного пальника і термін окупності див. тут