Знижки! Котел Wolf комбінований FGB-28 Збільшити

Котел газовий комбінований Wolf FGB-28

Wolf Wolf

100-725

Новинка

Котел газовий конденсаційний комбінований Wolf FGB-28

Детальніше

53 520 грн.

71 360 грн.

-25%

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика газового котла Wolf FGB-28

Котли серії FGB виробляються двох потужностей (28 та 35 кВт) і двох типів (одноконтурний і комбінований). Котел FGB пропонує все, що може запропонувати сучасний настінний конденсаційний котел, працюючий на природному або скрапленому газі.
Зроблено в Німеччині.

Газовий котел Wolf FGB-28: дизайн

Стильний корпус і компактні розміри пропонують безліч можливостей установки. Внутрішні компоненти виконані з надійних і довговічних матеріалів: трубна обв'язка з міді, литий теплообмінник з високоефективного сплаву алюмінію, гідравлічний блок з армованого скловолокна поліаміду, теплообмінник ГВП в комбінованих котлах з нержавіючої сталі. Проста конструкція моноблочного теплообмінника забезпечує легкість сервісного обслуговування. Високопродуктивний насос і вентилятор разом з високою теплопровідністю теплообмінника дозволяють даному котлу займати своє місце в класі А по енергетичній директиві ErP.

В котел вбудовані всі необхідні компоненти:

Котел Wolf FGB

 • запобіжний клапан,
 • конденсатовідвідник,
 • розширювальний бак,
 • відведення повітря і зворотний клапан димових газів, що дозволяє використовувати котли в системах зі спільними димоходами, наприклад в багатоквартирних будинках, та / або каскадних димоходах многокотлових установок.

Швидка установка і обслуговування можуть проводитися однією людиною завдяки зручним кріпильним та з’єднувальним елементам.

Особливості газового котла Wolf FGB-28

Конструкція камери згоряння забезпечує ідеальне згоряння та ефективний діапазон модуляції (до 1:6) при дуже низькому тиску газу.
Вбудована автоматика керує за зовнішньою температурою (датчик – опція), сумісна зі всіма модулями керування Wolf, підтримує роботу з сонячними колекторами, дозволяє керувати через інтернет з використанням браузера або iOs / андроїд-додатку (iSM7e – опція).

Онлайн-контроль для користувачів та інсталяторів дозволяє мати доступ к котлу з будь-якої точки світу для кращої діагностики, зміни параметрів, економії та комфорту. Великий екран показує важливу інформацію у доступному вигляді.
Однією з переваг комбінованого котла є висока продуктивність по ГВП з діапазоном роботи від 2 до 16 літрів у хвилину разом зі швидким стартом, високою швидкістю адаптації та комфортної температури гарячої води.
Нова можливість керування насосом знижує температуру зворотної лінії для додаткової конденсації, підвищує ефективність та забезпечує самоочищення теплообміннику.

Переваги котла WOLF FGB - 28
Переваги котла WOLF FGB - 28

 •  вироблено в Німеччині
 •  найтихіший котел на ринку
 •  найкомпактніший котел на ринку
 •  низьке споживання електроенергії
 •  ідеально впишеться на вашій кухні
 •  установка проводитися однією людиною
 •  використовується в системах зі спільними димоходами в багатоквартирних будинках
 •  висока продуктивність по гарячій воді 2-16 л/хв разом зі швидким стартом, високою швидкістю адаптації та комфортної температури гарячої води
 •  ввід котла в експлуатацію безкоштовний
 •  мережа авторизованих сервісних центрів по всій Україні.

Технічні характеристики котла WOLF FGB

Технічні характеристики котла WOLF FGB
 
Розміри котла WOLF FGB

Характеристики

Потужність котла28 кВт
Тип котлакомбінований

Завантажити

Відгуки

Напишіть відгук

Котел газовий комбінований Wolf FGB-28

Котел газовий комбінований Wolf FGB-28

Related Posts