Котел паровий Wichlacz WP 350 кВт низького тиску Збільшити

Котел паровий Wichlacz WP 350 кВт низького тиску

Wichlacz Wichlacz

100-779

Новинка

Парогенератор низького тиску WICHLACZ Wp 350 кВт на всіх видах твердого палива для виробництва пари з примусовою подачею повітря

Детальніше

552 500 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика парового котла WICHLACZ Wp

Парові котли є димогарними, жаротрубними парогенераторами, і призначені для підприємств малої потужності для отримання необхідної кількості якісного технологічного пара низького тиску за короткий проміжок часу з моменту розпалу.

 • Великі розміри поверхні нагрівання дозволяють виробляти високоякісний пар.
 • Довгий термін служби забезпечується завдяки якісному виготовленню.
 • Котли поставляються єдиним блоком з встановленою теплоізоляцією, металевою обшивкою, блоком управління і вентилятором.

Переваги парового котла WICHLACZ Wp
парогенератор WICHLACZ Wp


Дозволяє за короткий проміжок часу з моменту розпалу, отримати необхідну кількість якісного технологічного пару.

 1. Парогенератор має спеціальні форсунки для прискорення розпалу, які дозволяють розтопити і вивести на режим за 15-40 хвилин.
 2. Обсяг топки - парогенератори дозволяє працювати від 6 до 12 годин на одному завантаженні деревного палива, і до 30 годин на одному завантаженні вугілля.
 3. У парогенераторів застосований метод верхнього пошарового спалювання палива (паливо горить як свічка зверху в низ) - дозволяє більш економно спалювати паливо, ніж звичайний метод горіння в загальному полум'ї.
 4. Метод верхнього пошарового спалювання палива дозволяє працювати, практично, на будь-якому паливі з великою вологістю і зольністю (торф, вугілля, вугільні відходи, пелети, тирсобрикету, дрова, деревні матеріали, тверді побутові відходи, сміття тощо).
 5. Автоматика дозволяє точно регулювати температуру пару і потужність парогенератора, в ручному режимі і автоматичному.
 6. Парогенератор виконаний з котельної сталі товщиною від 8 мм до 10 мм (в залежності від потужності парогенератора).
 7. Рушта виконана у вигляді товстостінних труб, в яких циркулює вода.
 8. Багатопотокова подача повітря в топку, з перемиканням шарів спалювання палива дозволяє правильно спалювати неякісне паливо.
 9. Парогенератор обладнаний спеціальною ручкою подачі повітря в нижній шар, що дозволяє легко почистити парогенератор.

парогенератор WICHLACZ Wp

Порядок встановлення (монтажу) парового котла WICHLACZ Wp

Котли встановлюються в приміщеннях які відповідають вимогам СНіП ||-35-76 «Котельні установки», СНіП ||-58-75 «Електростанції теплові» і даних правил. Приміщення котельні повинно бути забезпечене природним освітленням, а в нічний час - електричним освітленням. Освітленість повинна відповідати вимогам СНіП ||-4-79 «Природне і штучне освітлення»

Приміщення котельні в обов'язковому порядку повинно бути обладнане газосигналізаторами.
Монтаж котлів та котельно-допоміжного обладнання повиненна виконувати спеціалізована монтажна організація, що має відповідні дозволи, за документацією заводу-виробника і проекту котельні. Перед встановленням котла на фундамент необхідно розмітити на фундаменті монтажні осі котла, поздовжню вісь і лінію фронту котла, щоб відстані до стін і між котлами відповідали вимогам "Правил".

Після установки котла на фундамент зробити урівноваження котла його корпусу строго горизонтально по рівню. Встановити арматуру, запобіжний пристрій і трубопроводи в межах котла, а також регулятор управління та нагнітальний вентилятор.
Провести підключення:
- приєднання до розподільних мереж згідно з проектом;
- приєднання газоходів до димової труби згідно з проектом;
- електричні підключення нагнетательного вентилятора і регулятора управління відповідно до електричних схем і проекту;
- встановлення запобіжного обладнання.

Робота парового котла WICHLACZ Wp

При роботі котла рівень води підтримується автоматично. При проведенні пускових режимно-налагоджувальних робіт і випробувань проводиться регулювання кількості подачі повітря в топку. Цю дію можна виконати як в ручну регулюванням заслінки, так і автоматикою. Як це зробити детально зазначено в інструкції до автоматики. Кількістю подачі повітря в топку можна добитися значної економії по витраті палива.

Розміри і технічні характеристики парового котла WICHLACZ Wp
парогенератор WICHLACZ Wp

Комплектація парогенератора WICHLACZ Wp (200-1000кг /год)

парогенератор WICHLACZ Wp

1-Манометри 2-Корпус 3-Покажчик рівня рідини 4-Гільза установки датчика автоматики 5-Кабель датчика 6-Вентилятор 7-Регулятор подачі повітря в розпалювальну форсунку 8-Притискні гвинти 9-Завантажувальна водоохолоджуюча дверцята 10-Ручка дверцят топки 11-Ручки регулювання подачі повітря в топку 12-Дверцята чистки рушти 13-Дверцята чистки зольной камери. 14-Регулятор подачі повітря на форсунку  15-Патрубок первинного заживлення 16-Димохід 17-Патрубок подачі пари 18-Переливна труба 19-Поживний бак 20-Поживний трубопровід 21-Наливна труба 22-Трубка для промивання 23-Запобіжний клапан 24-Гумові патрубки 25-Зливний патрубок.

Під замовлення завод Wichlacz виробляє мобільну версію парогенераторів Wp, для швидкого переміщення між об'єктами.

парогенератор WICHLACZ Wp

Характеристики

Потужність котла350 кВт

Відгуки

Напишіть відгук

Related Posts