Сонячна електростанція для приватного будинку: чому варто встановити

 Сонце –  досконалий вічний двигун!   Безкоштовна енергія, яка завжди генерується у нас над головою, і яку можна використовувати в необмежених обсягах. 
Ключ до користування енергією сонця – сонячна електростанція для будинку, дому, чи іншого приватного приміщення, купити яку відтепер можна на сайті «Компанії РБР».
 Одноразова інвестиція в сонячну елекростанцію дасть вам довготривалий доступ до дешевої  електроенергії та буде прибутковим бізнесом. Завдяки сонячній електростанції  маємо можливість продуктивно трансформувати сонячну енергію в електричну. Детально про особливості і переваги сонячних електростанцій читати ТУТ.

Сонячна електростанція складається з:   
Сонячна електростанція складається

Детальний підбір та розрахунок за ТЕЛЕФОНОМ

«Зелений» тариф в Україні

Сонячна електростанція для приватного будинку чи дому, встановлена спеціалістами «Компанії РБР» під ключ – це не тільки вічний генератор безкоштовної електроенергії, але й прибутковий бізнес.

Оскільки сонячна електростанція для будинку чи дому генерує надлишкову електроенергію, яку можна реалізувати місцевому електропідряднику за вигідну ціну, скориставшись послугою «Зелений» тариф.


"Зелений" тариф – це спеціальний, узаконений державою платіж за електроенергію.

Станом на 2021 рік тариф складає 16 євроцентів за 1 кВт, яку генерують сонячні панелі. Простіше кажучи, «Зелений» тариф передбачає продаж надлишкової електроенергії, яку виробляє сонячна електростанція для дому чи будинку, державі за підвищену ціну.

За 2-5 років сонячна електростанція для дому чи будинку окупить свою ціну, після чого сонячні панелі трансформується в прибутковий бізнес.

 Зелений

Документи, небхідні для оформлення програми «Зелений» тариф див. ТУТ

Зв'язатися з менеджером "Компанії РБР" і отримати розрахунок за
 
ТЕЛЕФОНОМ


Сонячна електростанція для приватного будинку, дому: особливості експлуатації

На сайті «Компанії РБР» ви можете обрати та купити монокристалічні сонячні панелі. Чому саме монокристалічна сонячна електростанція найкраща для вашого дому чи будинку? Бо це – сонячні панелі з найбільшим показником енергоефективності, – 23% (для порівняння, полікристалічні сонячні панелі – 18%, тонкоплівні сонячні панелі – 13%).

Сонячна електростанція для приватного будинку
  • перетворення сонячної енергії на електричну з допомогою інвертора (перетворювача) (1);
  • транспортування її до загальної мережі (2);
  • облік електроенергії, яку виробляє сонячна електростанція, здійснюється завдяки двонаправленому інтервальному лічильнику, який вираховує обсяг отриманої та використаної електроенергії й сальдо між ними. Двонаправлений лічильник – обов’язкова умова для користування послугою «зелений» тариф. (3)
  • надлишкова енергія, яку виробляють сонячні панелі, після укладення договору з електропостачальником, реалізується за ціною, яку регламентує «зелений» тариф(4).

Тарифи

  •          0,164 євро, якщо станція підключена в 2020-2024 р.
  •          0,146 євро, якщо станція підключена в 2025-2029 р.

Закон про «Зелений» тариф діє до 2030 р. Після 2030 року високий тариф планується знизити та перейти до системи аукціонів. 

Для домогосподарств (об’єктів до 500 кВт) пропонується продовжити дію «Зеленого» тарифу до 2040 року.

Розрахунок вартості і окупності сонячної електростанції на 30 Квт


Розрахунок вартості і окупності сонячної електростанції на 20 Квт

Спеціалісти «Компанії РБР» допоможуть Вам вибрати та купити сонячні панелі для дому чи будинку й нададуть фахову консультацію за  ТЕЛЕФОНОМ.
А також проведуть всі розрахунки ціни, в яку обійдеться ваша сонячна електростанція, ознайомлять зі всіма нюансами послуги «зелений тариф» та забезпечать високоякісний монтаж під ключ і повний пакет сервісного обслуговування за найкращу ціну.