Кліматична техніка

41 товарів.
Відображено 1 - 24 з 41 товарів

Кліматична техніка: сприятливий мікроклімат за будь-яких умов

Втомилися бути залежними від погодних умов та потерпати від холоду чи надмірної спеки?! Обладнайте свої квадратні метри – приватний будинок чи робоче приміщення – кліматичною технікою. Енергоефективні кондиціонери та побутові вентилятори, зволожувачі та обігрівачі – це прилади, без яких неможливо уявити жодне сучасне приміщення, власники якого дбають про якість свого життя й праці.

Кліматична техніка: фаховий підбір, доставка, монтаж

Кліматична техніка

«Компанія РБР» тонко відчуває потреби та запити своїх клієнтів, саме тому ми постійно розширюємо та оновлюємо наш асортимент енергоефективного обладнання, в тому числі кліматичної техніки. Доповніть комфорт свого приміщення кліматичною технікою:

-         побутовими кондиціонерами. Це високоякісні сучасні прилади для швидкого досягнення ефекту прохолоди в спекотні дні. При потребі ваш побутовий кондиціонер трансформується в тепловий насос, і забезпечуватиме функцію обігріву приміщення в перехідні періоди, коли починати опалювальний сезон ще зарано, але в приміщенні уже прохолодно. Спліт-система чи мобільний кондиціонер обирати вам;

-         побутовими вентиляторами. Невід’ємний атрибут сучасного приміщення з пластиковими вікнами та дверима. Інтер’єрні елементи з пластику мінімізують тепловтрати, але при цьому нівелюють процеси природної вентиляції. Як наслідок, в приміщеннях збільшується вологість, утворюється конденсат, а за ним – грибок. Аби не стати заручником грибка необхідно встановити побутовий вентилятор у вентиляційний люк санвузла чи душової кімнати як елемент кліматичної техніки.

 Якщо ви прагнете жити в комфортних умовах, чи завоювати достойну клієнтську базу й хорошу репутацію в бізнесу, інвестуйте в створення максимально якісного мікроклімату, за допомогою кліматичної техніки. А спеціалісти «Компанії РБР» посприяють вам у цьому.
На нашому сайті ви можете купити побутові вентилятори, кондиціонери, прилади для обігріву чи зволоження повітря для приватного будинку, готелю, ресторану, промислового приміщення, офісу... Фаховий сервіс, вичерпні консультації, швидка доставка та кваліфікований монтаж завжди у відкритому доступі для всіх наших клієнтів.

Фільтрувати за:

Виробники
Wi-Fi модуль
Кількість внутрішніх блоків

Информация

  • 440c0c940fc372acff33e2aff2a428e6.jpg