Кондиціонери мульти-спліт

11 товарів.
Відображено 1 - 11 з 11 товарів

Мульти-спліт системи: економне та енергоефективне кондиціонування всіх кімнат у приміщенні

Як тільки приходить літо, утеплене приміщення з пластиковими вікнами й дверима перетворюється на  теплицю. Знайомо?! Отже, пора купити кліматичну техніку, наприклад, побутовий кондиціонер, для якісного кондиціонування повітря в приміщенні. Але, що б такого придумати, аби можна було встановити автономний побутовий кондиціонер в кожній кімнаті, і при цьому не перевантажувати фасад будинку чисельними зовнішніми блоками кондиціонерів?! Виявляється, нічого придумувати не треба. Варто лише купити кондиціонер мульти-спліт на сайті «Компанії РБР».

Мульти-спліт кондиціонер – це інноваційна альтернатива традиційної спліт-системи, з вагомою перевагою: кондиціонер мульти-спліт складається з одного зовнішнього та 2 і більше автономних внутрішніх блоків.
Детально ВІДЕО на нашому каналі Youtube.
Контролювати роботою внутрішніх блоків можна зонально, що дозволяє уникнути чисельних непорозумінь. Скажімо, ви полюбляєте прохолоду, а ваші діти просять вимкнути кондиціонер, бо їм холодно. Впевнені, що подібна ситуація траплялася з кожним. Завдяки кондиціонеру мульти-спліт можна вмикати кондиціонування зонально, та підбирати ідеальну температуру для кожної кімнати в приміщенні.


Мульти-спліт система: переваги та вигоди для кожного

Мульти-спліт кондиціонер для дому, офісу, будинку, котеджу – це прилади першої необхідності для тих, хто прагне жити в комфортних умовах, чи хоче підвищити ефективність та продуктивність роботи своїх офісних працівників. Ретельно продуманий виробником функціонал та конструктив мульти-спліт системи робить її справжньою знахідкою для всіх поціновувачів комфорту та якості свого життя, адже мульти-спліт кондиціонер:

 1. Гарантує комфортний і стабільний мікроклімат в кожному приміщенні, де встановлені внутрішні блоки.
 2. Відзначається високою енергоефективністю та економністю роботи. Кожна мульти-спліт система, купити яку ви можете на сайті «Компанії РБР», – це інверторний кондиціонер. Тобто розумний пристрій, який не вимикається, коли заданий показник температури в приміщенні досягнуто, а зменшує інтенсивність роботи та підтримує стабільний рівномірний мікроклімат. Така особливість не тільки економить енергетичні ресурси, але й підвищує довговічність роботи кондиціонера.
 3. Забезпечує функцію автономного управління роботою кожного внутрішнього блоку: ви вмикаєте кондиціонер тільки в тому приміщенні, де вам необхідно, а не запускаєте його у всіх кімнатах водночас. Крім того, управляти роботою мульти-спліт системи можна дистанційно, і підготувати собі комфортний мікроклімат задовго до того, як ви повернетеся додому. Єдиний нюанс: мульти-спліт система не передбачає одночасну роботу в двох різних режимах охолодження-обігрів. Тобто охолоджувати повітря в одному приміщенні, і в той же час обігрівати його в іншому не вдасться.
 4. Задовольняє естетичні та дизайнерські вимоги. Кожен внутрішній блок можна підбирати й монтувати відповідно до потреб дизайну кімнати. Так ви можете експериментувати не тільки з забарвленням та формою блоку, але й способом його установки. Серед найбільш актуальних:
 • настінний внутрішній блок кондиціонера, який монтується на стіну та розподіляє повітря через систему автоматичних повітряних жалюзі;
 • канальний внутрішній блок кондиціонера – приховані прилади, які розміщуються під стелею та транспортують холодне повітря через спеціальні повітророзподільні канали;
 • касетні внутрішні блоки монтуються в стелі та подають повітря в різних напрямках. Оптимальні варіанти для ресторанів, кафе та інших публічних приміщень;
 • настінно-стельові (консольні) – універсальні мульти-спліт системи, які передбачають монтаж в стелю чи стіну. Скеровують повітря вздовж стелі чи стіни;
 • колонні кондиціонери. Відповідно до своєї назви, нагадують колони, що монтуються на підлозі. Нерідко задекоровуються та використовуються для зонування приміщення.
 1. Відзначається безшумністю роботи, оскільки шумний зовнішній блок встановлюється на вулиці.
 2. Працює в різних температурних умовах. Мульти-спліт кондиціонер охолоджує приміщення в температурному діапазоні повітря на вулиці -10…+46⁰С, а обігріває в межах температур -15…+24⁰С.

Отримайте ще більше цікавої та корисної інформації про свій майбутній мульти-спліт кондиціонер від наших менеджерів, які готові надати вам фахові консультації. Інші побутові кондиціонери ТУТ.
Допоможемо обрати оптимальну потужність внутрішнього блоку індивідуально для кожної кімнати, а також розкриємо секрети вибору зовнішнього блоку мульти-спліт системи. Ціна мульти-спліт кондиціонера  ідеально транслює співвідношення з якістю. І не турбуйтеся про монтаж такого обладнання: наша команда кваліфікованих монтажників проведе вам фаховий і швидкий монтаж мульти-спліт системи.