Vitocal 300-G

Однокомпресорний тепловий насос Vitocal 300-G потужністю від 5,7 до 17,2 кВт
Двокомпресорний тепловий насос Vitocal 300-G потужністю від 11,4 до 34,4 кВт

Тепловий насос Vitocal 300-G типу  розсіл/вода отримує теплоту з високоефективного джерела теплоти. Такий тепловий насос працює з геотермальними зондами, земляними колекторами та акумулятором холоду. У всіх варіантах тепловий насос покриє теплове навантаження, навіть у найхолодніший період.

В залежності від місця розташування будинку, є можливість використання в якості джерела теплоти ґрунтові води. В такому випадку Vitocal 300-G налаштовуєтся як тепловий насос типу вода/вода. Застосовувати Vitocal 300-G  можна при будівництві нових будівель та при модернізації існуючих в одно- та багатожитлових будівлях.

Переваги теплового насосу Vitocal 300-G

  • Максимально ефективний тепловий насос для нового будівництва чи при модернізації існуючих систем в одно- та багатоквартирних будинках Vitocal 300-G типу «ґрунт-вода»:
  • Vitocal 300-G тип BWC з вбудованими при поставці високоефективними циркуляційними насосами первинного та вторинного контурів та для нагріву ємнісного водонагрівача, групою безпеки з запобіжним вентилем, манометром і розповітрювачем. 
  • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високому коефіцієнту ефективності СОР (Coefficient of Performance) згідно EN14511 до 5,0 (для робочої точки B0/W35, де B0 – температура первинного контуру 0°С, W35 – температура подачі +35°С) і інтегрованим високоефективним циркуляційним насосам (для типу BWC). 
  • Температура подачі до +65°С для більш високого комфорту. 
  • Постійно максимальна ефективність в кожній робочій точці завдяки системі діагностики холодильного циклу RCD і електронному терморегулюючому вентилю EEV. 
  • Низькі шумові характеристики (до 42dB(A)), завдяки оптимальній конструкції і концепції об’ємного шумопоглинання. 
  • Регулятор Vitotronic 200 з можливістю контролю енергетичного балансу.
  • Концепція Master/Slave для більш високої ефективності і потужності. 
  • Можливість експлуатації від системи фотоелектричних модулів.

Будова теплового насосу Vitocal 300-G

1.Регулятор Vitotronic 200.
2.Теплообмінник (конденсатор).
3.Теплообмінник (випаровувач).
4.Спіральний компресор Compliant Scroll.
5.Електронний терморегулюючиий вентиль (EEV).

Регулятор Vitotronic 200 з можливістю керування через програму для мобільного

Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм простий та інтуїтивний в обслуговуванні. Налаштування швидко змінюються через меню. Як опція, можливе дистанційне керування через Інтернет за допомогою програми ViCare на мобільному пристрої.


Технічні характеристики теплового насосу Vitocal 300-G

Спеціалісти «Компанії РБР» допоможуть Вам при виборі і нададуть фахову консультацію за
ТЕЛЕФОНОМ