Автоматика для твердопаливних котлів

25 товарів.
Відображено 1 - 24 з 25 товарів

Автоматика для твердопаливних котлів: якісне та економне тепло

Автоматика для твердопаливних котлів – запорука ефективності та продуктивності роботи вашого опалювального обладнання. Один із основних спектрів оцінки роботи котла – ціна тепла, що в реаліях нашого сьогодення є доволі захмарною. Рішення купити якісну автоматику для твердопаливних котлів (контролери, модулі, датчики, регулятори та ін.) – це вигідна інвестиція у дешеве тепло.

Автоматика для твердопаливних котлів: багатофункційна оптимізація

Компанія РБР пропонує Вам якісно модернізувати опалювальне обладнання автоматизованими механізмами, що не тільки звільнять вас від обов’язків чи необхідності наймати кочегара, але й ефективно вдосконалять роботу котла:

-         контролери: корегують кількість палива, що надходить до камери згорання та регулюють температуру в теплоносієві, тим самим підвищують ефективність процесу горіння та знижують об’єм палива, необхідного для обігріву приміщення. Гарантують безпеку;

-         термостати – забезпечують користувачеві можливість здійснювати функцію кліматичного контролю в приміщенні, та обирати оптимальний температурний режим в різні періоди доби;

-         регулятори. Призначені для регулювання процесів подачі палива, надходження порцій повітря в камеру згорання та ін.

-         датчики: аналізують робочі процеси та виводять результати на спеціальний дисплей зі зручним інтерфейсом…

Наші менеджери завжди готові допомогти вам купити автоматику для твердопаливного котла. Фахові безкоштовні консультації в онлайн чи телефонному режимі, конкурентні ціни, оперативне  оформлення замовлень, швидка доставка, кваліфікований монтаж автоматики та самого твердопаливного котла у переліку наших послуг.