Контролер ecoMax 350 Збільшити

Контролер ecoMax 350

100-461

Новинка

Контролер ecoMax 350 для пелетних пальників і котлів

Детальніше

9 764 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Призначення та опис контроллера ecoMax 350 

Контролер для пелетного пальника ecoMax 350 - це автоматика, яка забезпечує правильну роботу пальника, а також забезпечує управління системою опалення:

• робота циркуляційного насоса і насоса гарячої води;

• тижневе погодне програмування і можливість підключення інтернет модуля.

Функції автоматики мають можливість розширюватись за допомогою модулів B і C. Даний регулятор оснащений 6 видами струму 230В, 5 аналоговими входами для підключення датчиків і термостатів, 1 вхід і 1 вихід на низький струм 12В. Така автоматика для пелетних пальників може бути вмонтована в передню частину котла або біля нього.

Додаткові модулі для контролера ecoMax 350. Додаткові модулі дають можливість працювати з теплообмінником, а також великою кількістю змішувачів. Автоматика використовує інтелектуальне меню, в якому не приєднані елементи неактивні, а саме це забезпечує просте і зручне використання контролера.

Схема з триходовим термостатичний клапан, що захищає температуру повернення 1:
1 - котел, 2 - регулятор, 3 - датчик температури котла CT4, 4 - погодний датчик температури CT4-P, 5 - кімнатна панель ecoSTER200 / ecoSTER TOUCH або стандартний кімнатний термостат, 6 - насос котла, 7 - термостатичний триходовий клапан, 8 - Гідравлічний дросельний клапан, 9 - насос гарячого водопостачання, 10 - датчик температури гарячого водопостачання CT4, 11 - резервуар гарячого водопостачання.

Відгуки

Напишіть відгук

Related Posts