Контролер ecoMAX920 Touch Збільшити

Контролер ecoMAX920 Touch

KIPI KIPI

100-457

Новинка

Контролер ecoMAX920 Touch для пелетних пальників та котлів

Детальніше

20 726 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика контролера ecoMAX 920 Touch


Контролери серії ecoMAX 920 Touch - це найновіші пристрої управління.

Це відповідь на попит на регулятор, який завдяки своїй конструкції легко дозволить підключити до вже використовуваного котла. Широкий спектр функцій ecoMAX 920  дозволяє адаптувати його до конкретних потреб користувачів. Крім того, він реагує на очікування користувачів у сфері управління роботою котла першим і головним способом: простий та безвідмовний, забезпечує оптимальне згоряння пелет; забезпечення теплового комфорту на певному рівні.

Основними перевагами контролера ecoMAX 920 Touch, які відрізняють цей регулятор від наявних на сьогодні, є:

- універсальність використання - для нових котлів та модернізованих,

- багатофункціональність - завдяки широкій функції управління,

- зміна кута екрана

- можливість ізолювати сам екран

Зміна кута екрану, безсумнівно, одне з найкращих рішень, що використовуються в контролері ecoMAX 920 Touch. Це дозволяє інсталятору монтувати регулятор у вибраному місці, що було б неможливо з іншими доступними пристроями і яке завдяки рухомому екрану залишається повністю функціональним. Користувач має необмежений доступ і може повністю використовувати пристрій. Це особливо важливо, коли регулятор встановлюється в модернізованих котельнях, де часто не вистачає місця для зручної роботи, або раніше встановлений котел має конкретну структуру і доступ у випадку інших контролерів буде незручним.Модернізація котельні на базі контролерів серії 920 - це гарантія дотримання (часто високих) вимог, встановлених клієнтами як з точки зору функціональності, так і тривалої безперебійної роботи пристрою.

Основні функції контролера ecoMAX 920 Touch є:

- погода компенсує пряму циркуляцію центрального опалення та виробництва гарячої води,

- керує триходовим або чотиристороннім клапаном, - працює з пультом дистанційного керування ecoSTER та модулем ecoNET;

 - оновлює програмне забезпечення безпосередньо з картки microSD

 - має вже згадану можливість налаштування нахилу екрану.

Різні варіанти кріплення контролера  ecoMAX 920 Touch є їх найбільшою перевагою. Для інсталятора це простіше, часто не вимагає великих зусиль, можливість підключення його до котла.


Для користувача можливо використовувати функціональний пристрій  ecoMAX 920 Touch з безліччю опцій, щоб полегшити контроль опалювальної установки та відповідати вимогам простої експлуатації, а також з більш легким доступом до пристрою часто в тому місці, де це здається неможливим.

Відгуки

Напишіть відгук

Контролер ecoMAX920 Touch

Контролер ecoMAX920 Touch

Related Posts

Brand

KIPI - польський виробник факельних пелетних пальників призначених для спалювання агрогранул в твердопаливних котлах. Компанія почала свою діяльність ще з 2009 р. Метою створення було скорочення витрат на опалення в умовах підвищення цін на традиційні енергоносії. В процесі довгих досліжень і випробувань інженерна команда зпроектувала іноваційний продукт найвищої якості - пелетний пальник KIPI з ротаційною камерою згорання, яка була запатентована 2013 році.