Вентилятор Domer DM 02 Gko Збільшити

Вентилятор DM 02 Gko не регульований

Domer Domer

100-511

Новинка

Вентилятор DM 02 Gko з регульованою заслонкою для подачі повітря в камеру спалювання твердопаливних котлів ЦО

Детальніше

1 958 грн.

Детальніше

Призначення та монтаж вентилятора DM 02 Gko

Вентилятор (вентилятор) - це пристрій, призначений для подачі повітря до печей котлів центрального опалення. Його також можна використовувати для загальної вентиляції приміщень та технологічних пристроїв.
Вентилятор призначений для подачі повітря в камеру спалювання твердопаливних котлів ЦО. Також може застосовуватись в загальній вентиляції та різних технологічних пристроях.
Вентилятор типу DM 02 з регульованою заслонкою  призначений до подавання повітря в котлах ЦО а також інших технологічних пристроях при оточуючій температурі від -15 º C до +40 º C і вологості до 95%. Вентилятор не призначений для самостійної роботи. Основне застосування твердопаливні котли до 35-50  кВт.

Вентилятор Domer DM 02 Gko можна встановити у всіх положеннях. Тим не менш, вентилятор оснащений випускним затвором, повинен бути адаптованим до конкретного положення, і це потрібно визначити перед замовленням. Місце монтажу повинно бути захищене від можливості попадання води або інших газів і пилу в пристрій.

Будова вентилятора Domer DM02

 Нагнітачі Domer DM02 базуються на двигуні з внутрішнім ротором і металевим радіальним крильцем, встановленим на ньому. Нагнітач може живитись від комп'ютерної розетки або силового кабелю, що закінчується комп'ютерною розеткою або шнуром, пристосованим для з'єднання в клемах. Кабель виходить з електричної коробки, прикріпленої до двигуна. Вентилятор DomerDM02  можна кріпити в будь-якому положенні.  

Технічні дані вентилятора DM02 

Блок живлення: 230 В ~ 50 Гц
Температура навколишнє середовище: 0-35 ^ (о) С
Споживана потужність: не більше 25 Вт
Потік повітря: не більше 70 м ^ (3) / год
Тиск стиснення: макс. 70 Па
Кількість швидкостей: 1
Тип роботи: безперервна
Вихідний отвір: 42x42мм
Розміри: 119x145x130мм
Виробник: Польща

Характеристики

Запчастини до котліввентилятори

Відгуки

Напишіть відгук

Вентилятор DM 02 Gko не регульований

Вентилятор DM 02 Gko не регульований

Related Posts