Кімнатний термостат ecoSTER TOUCH Збільшити

Кімнатний термостат ecoSTER TOUCH

100-341

Новинка

6 698 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика кімнатного термостата ecoSTER TOUCH 

Кімнатний термостат ecoSTER TOUCH - це кімнатна панель дистанційного керування з вбудованим термостатом, яка створює комфортні температурні умови в приміщеннях з допомогою цифрової комунікацій з контролерами серії ecoMAX.

 Кімнатний термостат ecoSTER TOUCH - це сучасний електронний пристрій, що виконує функцію програмованого кімнатного термостата. Регулятори дозволяють дуже простим і ефективним способом управляти температурою в приміщеннях. Використовуваний в регуляторах датчик температури дозволяє зчитувати і задавати температуру з точністю до 0,1 ° С.

Регулятор можна запрограмувати на семиденний цикл з точністю до 0,5 години. Тому існує можливість 48 змін рівня температур протягом доби. Регулятор дозволяє запрограмувати різні часові зони для кожного з днів тижня. При підключенні двох додаткових датчиків температури можна управляти температурою в трьох незалежних приміщеннях. Також регулятор може виконувати функцію додаткової панелі управління пальником. Для відповідності з інтер'єром вашого будинку, кімнатні панелі доступні в різних колірних гамах.

Відео

Завантажити

Відгуки

Напишіть відгук

Кімнатний термостат ecoSTER TOUCH

Кімнатний термостат ecoSTER TOUCH

Related Posts