Кондиціонер Haier Nordic AS25/1U25 Збільшити

Кондиціонер Haier Nordic AS25/1U25

Haier Haier

100-720

Новинка

Кондиціонер Nordic AS25SN1FA-NR/1U25S2SQ1FA-NR
финкції кондиціонера Nordic AS25SN1FA-NR/1U25S2SQ1FA-NR

Детальніше

25 545 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика кондиціонера Haier Nordic AS25SN1FA-NR 1U25S2SQ1FA-NR

Кондиціонер Haier AS25SN1FA-NR 1U25S2SQ1FA-NR – побутовий тепловий насос з серії Nordic з керуванням Wi-fi. Спліт-система  кондиціонера дуже стійка до суворих кліматичних умов, в змозі працювати на обігрів при температурі до -30⁰С.

Функції кондиціонера Haier Nordic AS25SN1FA-NR 1U25S2SQ1FA-NR

Робота на обігрів до -30⁰С - вдосконалений ротаційний компресор, а також використані, як в зовнішньому, так і у внутрішньому блоках DC- електродвигуни забезпечують хороші експлуатаційні характеристики кондиціонера в зимовий період. Додатковий підігрів піддону і двигуна дозволяють використовувати кондиціонери в режимі обігріву до -30°С зовнішньої температури.

Супертихий - непомітна робота кондиціонера в режимі «Тихий» створить комфортні умови та стане запорукою сприятливої атмосфери в будь-якому приміщенні. У кондиціонері застосовується вдосконалена технологія контролю шуму, завдяки чому вдалося знизити рівень шуму до 15 дБ (А).

Функція Self-clean - інноваційна технологія передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між плаастинами теплообмінника методом розморожування.
Після активації функції очищення, кондиціонер переходить в режим обмерзання випарника внутрішнього блоку з подальшою відтайкою теплообмінника. Утворений конденсат найбільш ефективно видаляє забруднення між пластинами випарника.
Самоочищення працює з пульта і зі смартфона.

Комфортне енергозбереження - під час морозів инверторное управління компресором «A-PAM» допомагає кондиціонеру підвищити ККД. Кондиціонери з інвертором працюють плавно і тихо.

Переваги інвертора A-PAM:

  • стійка робота при низьких температурах (до -30°С),
  • підвищений ресурс компресора і довговічність,
  • швидкий вихід на режим ХОЛОД або ТЕПЛО,
  • температурна точність і плавність регулювання.

Підігрів піддона - спеціальна вдосконалена конструкція нижньої панелі зовнішнього блоку з підігрівом та додатковими зливними отворами запобігають зупинці роботи системи, причинені замерзанням дренажної води.

Wi-Fi керування - функція дистанційного керування кондиціонером через Wi-Fi дозволяє віддалено здійснювати повноцінне управління.

Технічні характеристики кондиціонера Haier Nordic AS25SN1FA-NR 1U25S2SQ1FA-NR

Технічні характеристики AS25SN1FA-NR 1U25S2SQ1FA-NR

Характеристики

Тип компресораінверторний
Рекомендована площа приміщеннядо 25 м.кв
Робота на обігрівдо -30°C
Wi-Fi модульє

Відгуки

Напишіть відгук

Кондиціонер Haier Nordic AS25/1U25

Кондиціонер Haier Nordic AS25/1U25