Кондиціонер Haier Pearl AS25/1U25 Збільшити

Кондиціонер Haier Pearl AS25/1U25

Haier Haier

100-735

Новинка

Кондиціонер Haier Pearl AS25PBAHRA-H/1U25YEGFRA-H

Кондиціонер Haier Pearl

Детальніше

16 767 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика кондиціонера Haier Pearl AS25PBAHRA-H/1U25YEGFRA-H

 Haier PEARL Inverter R32 - новинка 2021 року у матовому білому кольорі. Основними рисами моделі є технологія самоочищення Self-Clean що видаляє мікроби, бактерії та інші шкідливі мікроорганізми, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом виморожування. А технологія стерилізації знищує бактерії і віруси, нагріваючи випарник, вентилятор і внутрішні поверхні до температури 56°С протягом 30 хвилин.

Для моделі PEARL Inverter R32, Haier створив новий подвійний дефлектор Dual-Blade. Верхня частина дефлектора направляє повітря вгору на 35° до стелі, тому холодний потік повітря не дме безпосередньо на вас.

Також у моделі є УФ-модуль, що містить потужну ультрафіолетову лампу, яка встановлена у внутрішньому блоці. Електрони, що мають промені з довжиною хвилі 254 нм легко проникають в клітини мікроорганізмів і вступають в фотохімічні реакції з їх тканинами, або вбиває бактерії, або позбавляє її здатності до розмноження.

Функції кондиціонера  Haier Pearl AS25PBAHRA-H/1U25YEGFRA-H

Стерилізація 56°С - нагріває випарник до температури 56°С протягом 30 хвилин, висушує внутрішні компоненти і знищує бактерії та віруси до 99,9%.

Ультрафіолетова лампа
 - УФ лампа,вбудована у внутрішній блок, формує ультрафіолетові промені з довжиною хвилі 254 нм. УФ-промені знищують молекулярну структуру ДНК шкідливих мікроорганізмів і бактерій, завдяки чому досягається стерилізуючий ефект без застосування додаткових хімікатів.Функція Self-clean інноваційна технологія передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між плаастинами теплообмінника методом розморожування.
Після активації функції очищення, кондиціонер переходить в режим обмерзання випарника внутрішнього блоку з подальшою відтайкою теплообмінника. Утворений конденсат найбільш ефективно видаляє забруднення між пластинами випарника.
Самоочищення працює з пульта і зі смартфона.

Комфортне енергозбереження - під час морозів инверторное управління компресором «A-PAM» допомагає кондиціонеру підвищити ККД. Кондиціонери з інвертором працюють плавно і тихо.

Переваги інвертора A-PAM:

  • стійка робота при низьких температурах (до -15 ° С),
  • підвищений ресурс компресора і довговічність,
  • швидкий вихід на режим ХОЛОД або ТЕПЛО,
  • температурна точність і плавність регулювання.

Дистанційне управління wi-fi - керуй кліматом звідки завгодно, відстань не проблема! Вайфай модуль допомагає підключиться до інтернету і налаштувати кондиціонер через хмарний сервіс. Додаток Haier Smart Air встановлюється під Android чи iOS. Досить завантажити і почати користуватися в 3G або дистанційно.

Технічні характеристики кондиціонера Haier Pearl AS25PBAHRA-H/1U25YEGFRA-H

Технічні характеристики кондиціонера Haier

Характеристики

Тип компресораінверторний
Рекомендована площа приміщеннядо 25 м.кв
Робота на обігрівдо -20°C
Wi-Fi модульє

Відгуки

Напишіть відгук

Кондиціонер Haier Pearl AS25/1U25

Кондиціонер Haier Pearl AS25/1U25

Related Posts