Котел Kostrzewa ТWIN Bio Luxury COMPACT NE 12 кВт Збільшити

Котел Kostrzewa ТWIN Bio Luxury COMPACT NE 12 кВт

100-692

Новинка

Котел пелетний твердопаливний Kostrzewa ТWIN Bio Luxury COMPACT NE 12 кВт

Детальніше

129 920 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика пелетного котла KostrzewaТwin Bio Luxury COMPACT NE 8-24 кВт

Kostrzewa Twin Bio Luxury COMPACT NE - це котел Twin Bio Luxury NE в новій компактній версії. Котел на пелетах, який змінює свої розміри за допомогою інноваційного пальника Platinum Bio VG, що спалює будь-який тип деревних гранул класу: A1, A2, B і суміш гранул / вівса (що таке пелетний пальник читати ТУТ).

Котел Kostrzewa Twin Bio Luxury COMPACT NE з пелетним пальником автоматично регулює теплове навантаження будівлі шляхом зменшення або збільшення його розміру. Це можливо завдяки застосуванню енергоефективних компонентів та пальника зі змінною геометрією - Platinum Bio VG шляхом зміни розміру решітки, що адаптується до погодних умов та попиту на тепло.

Щоб зробити роботу пелетного котла ще більш зручною та комфортною, прилад обладнаний системою, яка контролює кількість палива в резервуарі, а також кількість золи в зольній ямі.


 OMS (операційна система моніторингу) - система спостереження та експлуатації котла на твердому паливі. До цих пір котли на ринку не були оснащені такими системами, і користувачам необхідно було пам'ятати про заповнення резервуара і очищення попелу. Система, розроблена компанією KOSTRZEWA, попереджає та інформує користувача про заплановані заходи (тобто про засипання та очищення попелу). Інформація відображається у вигляді підказки на екрані регулятора котла та кімнатного регулятора. Рішення запатентовано в Патентному відомстві Республіки Польща.

Камера котла виготовлена з кераміки для ще меншого згоряння та емісійності та ще більшої ефективності камери котла та пелетного пальника (інші пелетні пальники польського виробництва ТУТ).  
Під час роботи кераміка нагрівається до температури вище 1000 °C, що призводить до надзвичайно ефективного спалювання біомаси. Використовувані вихлопні турбулізатори також призводять до більшої затримки енергії в котлі.

Особливості пелетного котлаKostrzewa Twin Bio Luxury COMPACT NE

- Сучасний дизайн - котел Kostrzewa Twin Bio Luxury COMPACT NE з вбудованим пелетним пальником, бункером і механізмом подачі палива, закритий у вигляді однієї суцільної конструкції з сучасною формою. Компактна форма з невеликими розмірами робить його ідеальним для невеликих котелень.
- Безпека – пелетний котел Twin Bio Luxury Compact NE оснащений системою OMS, яка контролює стан чистоти котла та пальника. У ситуації, коли до регулятора надходить сигнал про неправильну роботу - пристрій буде вимкнено і на екрані регулятора котла або кімнатного регулятора з'явиться повідомлення.
OMS - запатентований винахід, доступний тільки в наших пристроях.
- Спалює пелети і овес – котел Twin Bio Luxury Compact NE є котлом, придатним для спалювання всіх типів деревних гранул та сумішей пелет / овес.
- Економічність - інноваційний пальник Platinum Bio VG автоматично адаптується до теплової потреби будівлі, збільшуючи або зменшуючи свої розміри (змінюючи довжину решітки пальника). При проектуванні пальника ми використовували технологію змінної геометрії (VG). Рішення запатентовано в Патентному відомстві Республіки Польща.(детальніше про економічну доцільність читати ТУТ).
- Дуже міцна конструкція - Кожен з наших пристроїв проходить через спеціалізовану програму для аналізу потоків, навантажень і напружень, щоб на наступному етапі потрапити до лабораторії, де він проходить довгострокові випробування на міцність.

- Інтернет-модуль - Всі функції пристрою та системи опалення будинку можуть контролюватися комп'ютером або смартфоном (опція).

- Розширена сервісна мережа - Компанія KOSTRZEWA має понад 200 кваліфікованих представників у Польщі та Європі, які надають гарантійне та післягарантійне обслуговування.

- Повне джерело тепла - Хороший котел - це не все. Ми пропонуємо комплексні рішення для всієї котельні і навіть системи опалення в об'єкті в області: зберігання пелет, пневматичного механізму подачі палива, каскадної автоматики, погодного управління всієї системи центрального опалення, керування ГВП і буфера, захист повернення, датчиків палива та попелу, співпраці з тепловим насосом, а також сонячними панелями та газовим котлом.  

Пальник Platinum Bio VG


Пристрій автоматично адаптується до теплового навантаження будівлі за рахунок зменшення або збільшення його розміру. При розробці нового продукту використовували технологію змінної геометрієї (VG - із змінною геометрією)


Пелетний пальник спалює найдешевші і найбільш забрудненені піском деревні гранули (клас А1, А2, В). Прилад, забруднений при спалюванні деревних гранул не вимагає тимчасового виймання пальника, щоб очистити від залишкового шлаку. Очищення пальника відбувається в безперервному режимі. 

Функції пальника Platinum Bio VG

-автоматичний запуск пальника.

-контроль полум'я за допомогою фотоелемента.

-низька теплова інерція під час пуску і зупинки.

-низьке споживання енергії.

-контроль температури пелетного пальника - забезпечує безпеку на найвищому рівні.

-3-фазне запалювання палива виключає вибухи газу під час розпалювання.

-функція автоматичного запуску після збою живлення - запам'ятовування останніх налаштувань.

-керамічна вкладка підвищує ефективність і знижує коефіцієнт емісії.

Технічні характеристики котла KostrzewaТwin Bio Luxury COMPACT NE 8-24 кВт


Розміри котла KostrzewaТwin Bio Luxury COMPACT NE 12 кВт

Автоматика котла KostrzewaТwin Bio Luxury COMPACT NE 8-24 кВтPLATINUM BIO ECOMAX 860P LITE з кольоровою сенсорною панеллю управління. Пристрій виготовлений з використанням передових технологій, який контролює процес горіння в котлі та пелетному пальнику (про автоматику для ТП котла читати ТУТ).

Автоматика керує:

-механізмом подачі палива з бункера

-механізмом подачі пальника

-вентилятором тиску

-запальником

-насосом центрального опалення

-насосом ГВП

-датчиком рівня палива

-насосом котла/буфера

-циркуляційним насосом (опція)

-лінійним сервоприводом

-буфером (опція) і додатковими трьома змішувальними клапанами

-змішувачем контуру опалення і додатковими двома змішувальними клапанами
- модуль C (опція)

Додаткове обладнання пелетного котла KostrzewaТwin Bio Luxury COMPACT NE 8-24 кВт

-датчик зовнішньої температури

-датчик центрального опалення

-датчик ГВП

-датчик зворотньої температури

-кольорова кімнатна панель ecoSTER TOUCH з функцією дистанційного керування котлом

-програмований кімнатний термостат щотижневий безпровідний

-програмований кімнатний термостат щотижневий провідний

-датчик температури з регулюванням

-комплект лямбда-зонда EcoLAMBDA

-додатковий модуль розширення (C)

-інтернет-модуль EcoNET. 

 Гарантія:
3 роки на герметичність теплообмінника з можливістю продовження ще на 3 роки, до 2 років на інші деталі котла.

Характеристики

Потужність котла12 кВт

Завантажити

Відгуки

Напишіть відгук

Котел Kostrzewa ТWIN Bio Luxury COMPACT NE 12 кВт

Котел Kostrzewa ТWIN Bio Luxury COMPACT NE 12 кВт

Related Posts