Пелетний пальник Kvit Lyuta 50 кВт Збільшити

Пелетний пальник Kvit Lyuta 45 кВт

KVIT KVIT

100-328

Новинка

Пелетний пальник Kvit Lyuta 45 кВт для твердопаливних котлів

Детальніше

69 305 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Пелетні пальники Kvit: характеристики

Факельні пальники на пелети Kvit – ідеальне рішення для вдосконалення і модернізації роботи твердопаливного котла будь-якого призначення чи комплектації: завдяки компактним розмірам монтаж пелетного пальника Kvit до дверцят твердопаливного котла проводиться без найменших труднощів. Широкий діапазон потужності обладнання, багатий асортимент конструкційних модифікацій (Kvit Lyuta, Optima, Optima P, Optima M), повна автоматизація робочих процесів зробили пальники на пелети Kvit  достойними уваги на ринку енергоефективного обладнання  (що таке факельні пальники читайте тут).

Кваліфікований підхід провідних інженерів та технологів до виготовлення опалювального обладнання Kvit  - запорука його конструкційної довершеності та досконалої безперебійної роботи: засипані в бункер для палива пелети порційно транспортуються до камери згорання, в яку через спеціальний вентилятор нагнітання потрапляє і необхідне для горіння повітря. Залишки попелу вчасно видаляються з топкової камери спеціальною висувною  рухомою руштою.

Факельний пальник на пелети Kvit обладнаний вмонтованим мікропроцесорним контролером, який від спеціальних датчиків отримує інформацію про горіння (стан полум'я, силу тяги, залишковий кисень в продуктах згорання), врегульовує роботу обладнання та керує його робочими процесами.

Пелетний пальник Kvit: переваги

Прискорити прийняття рішення купити пелетний пальник Kvit допоможе ознайомлення з низкою його переваг:

 •     універсальність: пальник на пелети Kvit неперебірливий до виду та якості пелет – відзначається безперебійним стабільним функціонуванням на агрогранулах із соняшникового насіння чи будь-якому іншому біопаливі низької якості;
 •     довговічність експлуатації: деталі конструкції виготовлені з найкращих жаростійких матеріалів (нержавіюча сталь AISI 310S), а її топка футерована шамотною цеглою;
 •    легкість та доступність обслуговування: для того, щоб очистити опалювальне обладнання Kvit вам не доведеться проводити його демонтаж – необхідно всього лиш зняти рушту пальника, що займе не більше 5 хвилин;
 •     автоматизація робочих процесів;
 •     каскадний блок рушти, що легко знімається;
 •     відповідність пальника на пелети Kvit європейським стандартам та сертифікатам якості (як вибрати пелетний пальник читайте тут);
 •     модуляція потужності;
 •     обладнання спеціальними протипожежними клапанами;
 •     висока ефективність згорання та тепловіддача;
 •     компактність обладнання;
 •     можливість працювати на одній заправці паливом до декількох днів при умові встановлення бункера.
 •     ціна пелетного пальника Kvit окупить себе вже за два сезони користування (детально про окупність пальника чит. тут).

На сайті Компанії РБР ви можете вже сьогодні вибрати та купити пальник на пелети Kvit необхідної вам модифікації. Наш сервіс включає якісне оформлення замовлення, швидку доставку у Львові та Україні, вичерпні консультації та монтаж пальника на пелети Kvit (як встановити пелетний пальник в  твердопаливний котел читайте тут).

Пелетні пальники Kvit Lyuta: характеристики

Факельний пелетний пальник Kvit Lyuta 16–80 кВт високоефективне обладнання для оптимізації роботи твердопаливного котла будь-якої модифікації. Система виробляє тепло в процесі спалювання дерев'яних пелет, діаметром 6–8 мм, та відзначається якісною, стабільною і безперебійною роботою.

Рішення купити пальник на пелети Kvit Lyuta звільнить вас від обов'язків кочегара: обладнання повністю автоматизоване, що дозволить вам навіть твердопаливний котел з ручною подачею палива модернізувати в автоматичний режим. Управління роботою обладнання здійснюється за допомогою вмонтованого мікропроцесорного контролера.

Пальник на пелети Kvit Lyuta: переваги

 •    конструктив обладнання виготовлений із жаростійкої каскадної сталі;
 •   камера згорання та блок рушти легко демонтуються;
 •   модуляція діапазону потужності;
 •   автоматизація робочих процесів;
 •   ціна пальника на пелети Kvit Lyuta швидко себе окупить;
 •   компактність габаритів;
 •   система регуляції первинного та вторинного повітря;
 •   обладнано запобіжним клапаном зворотної тяги.

"Компанія РБР" надає всім своїм Клієнтам можливість комфортно та зручно купити пальник на пелети Kvit Lyuta за доступною ціною з доставкою у Львові та Україні. Монтаж пелетних пальників та монтаж твердопаливних котлів у переліку наших послуг.

Технічні характеристики пелетного пальника Kvit Lyuta

Факельні пальники на пелети Kvit

Розміри пелетного пальника Kvit Lyuta
Факельні пальники на пелети Kvit


Гарантія 

Гарантійний термін від 2 до 5 років.

ВідеоХарактеристики

Потужність пальника50 кВт

Завантажити

Відгуки

Напишіть відгук

Пелетний пальник Kvit Lyuta 45 кВт

Пелетний пальник Kvit Lyuta 45 кВт

Related Posts