котел Centrometal EKO-CK P 25 кВт Збільшити

Котел Centrometal EKO-CK P 25 кВт

Centrometal Centrometal

100-115

Новинка

Котел твердопаливний Centrometal EKO-CK P 25 кВт з комплектом автоматики та вентилятора

Детальніше

В наявності

102 179 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P: особливості застосування 

Водонагрівний твердопаливний котел Centrometal ECO-CK P – це ідеальний варіант для опалювання різних за площею приміщень. Діапазон потужності механізму 14–110 кВт, завдяки чому його можна використовувати не тільки в якості альтернативного джерела тепла – система може бути основним постачальником теплової енергії для приватних будинків так і для промислових об’єктів.

Універсальність твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P полягає у здатності працювати на дровах, пелетах, дизельному паливі. Все, що для цього потрібно, – змінювати тип пальника. Ви можете обирати факельні пальники та ретортні пальники.

Переваги твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P

Широкий діапазон потужності  (14–110 кВт) забезпечує обігрів, як малих, так і великих за площею приміщень.

 1. Універсальність: система працює на різних видах палива.
 2. Механізм оснащений великими за розміром дверцятами та камерою згорання, що дає можливість спалювати тверде паливо об'ємних розмірів (дрова), а також сприяє полегшенню процесів очистки твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P, спрощує обслуговування.
 3. Економність: великий розмір камери, в якій відбувається горіння та трьохрівневе виведення газів згорання – запорука високого ККД твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P.
 4. Довговічність, безпека, безперебійність та надійність роботи: матеріал виготовлення – високоякісна сталь, товщиною 5 мм.
 5. Наявність термостата, що регулює роботу насоса.
 6. Відсутність ризику пошкодження ізоляції системи, завдяки можливості окремої комплектації корпуса котла Centrometal ECO-CK P та обшивки з тепловою ізоляцією.
 7. На систему можна встановити термічний запобіжник.
 8. Комплектація механізму оснащена дисплеєм, що показує температуру води в котлі.
 9.  Перехід на опалювання пелетами чи дизельним паливом забезпечується завдяки  встановленню в нижніх дверцятах котла відповідного пальника – факельного пальника чи ретортного пальника. Виробник (Хорватія) передбачив таке бажання користувача та модернізував систему під монтаж пальників.
 10.  Твердопаливний котел Centrometal ECO-CK P пройшов необхідні тестування та випробовування на стійкість в Загребському університеті автомобільного та корабельного будівництва, відповідає європейським сертифікатам якості EN 303-5 та EN 304, а також стандарту ISO 9001:2008.
 11.  "Компанія РБР" забезпечить вам монтаж твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P командою кваліфікованих спеціалістів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОТЛА CENTROMETAL EKO-CK P 25 КВТ

EKO-CK P

 

25

Потужність

(кВт)

20-25

Об'єм води в котлі

(л)

64

Вага котла

(кг)

234

Діаметр* димоходу

(мм)

150

Отвір для пальника 

(мм)

105

Отвір верхньої дверці (ВхШ)

(мм)

321х273

Отвір нижньої дверці (ВхШ)

(мм)

321х322

Тиск в димоході

(Па)

18

Вихід/зворотня лінія

(R)

5/4"

Наповнення/злив

(R)

1/2"

Темп.димових газів(диз./газ)

(0С)

170

Темп.димових газів (дрова)

(0С)

190

Макс.робоча температура

(0С)

90

Макс.робочий тиск

(бар)

2,5

Глибина котла

(мм)

1020

Висота котла

(мм)

1255

Ширина корпусу котла

(мм)

420

Загальна ширина котла

(мм)

470

Висота зворотньої лінії

(мм)

485

Макс.довжина дров

(мм)

500


* внутрішній діаметр димоходу визначається у відповідності з потужністю котла і висоти димової труби

РОЗМІРИ КОТЛА CENTROMETAL EKO-CK P 25 КВТКОМПЛЕКТАЦІЯ КОТЛА CENTROMETAL EKO-CK P 25 КВТ

 • разом із опалювальною системою ви отримуєте комплект для її очищення від попелу та дисплей, на якому відображається температура.
 • спеціальні отвори у нижніх дверцятах котла Centrometal ECO-CK P дають можливість легко та зручно перейти на опалювання газом чи дизельним паливом, шляхом оптимізації котла відповідним пальником;
 • якщо ви бажаєте перейти на опалювання пелетами, вам необхідно замовити закриту систему опалення – Сm Pelet-set, в комплектацію якої входять нижні дверцята для механізму з відповідними отворами для монтажу пелетного пальника (що таке пелетний пальник див. тут);
 • перехід на опалювання пелетами, газом чи дизельним паливом передбачає додаткове замовлення та установку в твердопаливний котел спеціальних турбуляторів, що входять в комплектацію Сm Pelet-set;
 • автоматика для газового чи дизельного пальника замовляється додатково. Її можна встановити на спеціально відведене місце на верхній кришці твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P. 

"Компанія РБР" надає кожному Клієнтові унікальну можливість замовити та купити комплект твердопаливного котла Centrometal EKO-CK  + пелетного пальника KIPI + бункер з доставкою та монтажем у Львові та в Україні.
Наші спеціалісти нададуть всі необхідні рекомендації та консультації, який твердопаливний котел вибрати.


1- Вихідна лінія
2- Термометр
3- Отвори для регулятора тяги
4- Верхні двері котла
5- Нижні двері котла
6- Монтажний отвір диз./ газового/ пелетного пальника
7- Дверця для первинного повітря
8- Підключення термостата помпи
9- Отвори для монтажу термічного запобіжника (1" внутрішня різьба)
10- Димохід
11- Отвір для очистки ящика димоходу
12- Зворотня лінія 
13- Наповнення / злив

Характеристики

Потужність котла25 Квт

Завантажити

Відгуки

Напишіть відгук

Котел Centrometal EKO-CK P 25 кВт

Котел Centrometal EKO-CK P 25 кВт

Related Posts

Brand

Centrometal (Хорватія) - європейський виробник опалювальної техніки, в т. ч. твердопаливних котлів. Компанія заснована 1965 року і по сьогодні працює в тридцяти країнах світу. Твердопаливні котли тривалого горіння Centrometal здатні працювати на дровах, пилетах, дизельному паливі чи газі. Можуть комплектуватися пелетними пальниками для суттєвої економії і збільшення ККД котлів. Продукти Centrometal забезпечуються системою контролю якості і сертифікатами відповідності.