Котел Centrometal EKO-CK P 40 кВт Збільшити

Котел Centrometal EKO-CK P 40 кВт

Centrometal Centrometal

100-118

Новинка

Котел твердопаливний Centrometal EKO-CK P 40 кВт з комплектом автоматики та вентилятора

Детальніше

В наявності

120 286 грн.

Є ЩЕ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Детальніше

Характеристика твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P: особливості застосування 

Водонагрівний твердопаливний котел Centrometal ECO-CK P – це ідеальний варіант для опалювання різних за площею приміщень. Діапазон потужності механізму 14–110 кВт, завдяки чому його можна використовувати не тільки в якості альтернативного джерела тепла – система може бути основним постачальником теплової енергії для приватних будинків так і для промислових об’єктів.

Універсальність твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P полягає у здатності працювати на дровах, пелетах, дизельному паливі. Все, що для цього потрібно, – змінювати тип пальника. Ви можете обирати факельні пальники та ретортні пальники.

Переваги твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P

Широкий діапазон потужності  (14–110 кВт) забезпечує обігрів, як малих, так і великих за площею приміщень.

 1. Універсальність: система працює на різних видах палива.
 2. Механізм оснащений великими за розміром дверцятами та камерою згорання, що дає можливість спалювати тверде паливо об'ємних розмірів (дрова), а також сприяє полегшенню процесів очистки твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P, спрощує обслуговування.
 3. Економність: великий розмір камери, в якій відбувається горіння та трьохрівневе виведення газів згорання – запорука високого ККД твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P.
 4. Довговічність, безпека, безперебійність та надійність роботи: матеріал виготовлення – високоякісна сталь, товщиною 5 мм.
 5. Наявність термостата, що регулює роботу насоса.
 6. Відсутність ризику пошкодження ізоляції системи, завдяки можливості окремої комплектації корпуса котла Centrometal ECO-CK P та обшивки з тепловою ізоляцією.
 7. На систему можна встановити термічний запобіжник.
 8. Комплектація механізму оснащена дисплеєм, що показує температуру води в котлі.
 9.  Перехід на опалювання пелетами чи дизельним паливом забезпечується завдяки  встановленню в нижніх дверцятах котла відповідного пальника – факельного пальника чи ретортного пальника. Виробник (Хорватія) передбачив таке бажання користувача та модернізував систему під монтаж пальників.
 10.  Твердопаливний котел Centrometal ECO-CK P пройшов необхідні тестування та випробовування на стійкість в Загребському університеті автомобільного та корабельного будівництва, відповідає європейським сертифікатам якості EN 303-5 та EN 304, а також стандарту ISO 9001:2008.
 11.  "Компанія РБР" забезпечить вам монтаж твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P командою кваліфікованих спеціалістів.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОТЛА CENTROMETAL EKO-CK P 40 КВТ

EKO-CK P 40
Потужність(кВт)35-40
Об'єм води в котлі(л)78
Вага котла(кг)293
Діаметр* димоходу(мм)180
Отвір для пальника (мм)105
Отвір верхньої дверці (ВхШ)(мм)471х273
Отвір нижньої дверці (ВхШ)(мм)471х322
Тиск в димоході(Па)21
Вихід/зворотня лінія(R)5/4"
Наповнення/злив(R)1/2"
Темп.димових газів(диз./газ)(0С)170
Темп.димових газів (дрова)(0С)190
Макс.робоча температура(0С)90
Макс.робочий тиск(бар)2,5
Глибина котла(мм)1020
Висота котла(мм)1255
Ширина корпусу котла(мм)570
Загальна ширина котла(мм)620
Висота зворотньої лінії(мм)485
Макс.довжина дров(мм)500


* внутрішній діаметр димоходу визначається у відповідності з потужністю котла і висоти димової труби
.

РОЗМІРИ КОТЛА CENTROMETAL EKO-CK P 40 КВТКОМПЛЕКТАЦІЯ КОТЛА CENTROMETAL EKO-CK P 40 КВТ

 • разом із опалювальною системою ви отримуєте комплект для її очищення від попелу та дисплей, на якому відображається температура.
 • спеціальні отвори у нижніх дверцятах котла Centrometal ECO-CK P дають можливість легко та зручно перейти на опалювання газом чи дизельним паливом, шляхом оптимізації котла відповідним пальником;
 • якщо ви бажаєте перейти на опалювання пелетами, вам необхідно замовити закриту систему опалення – Сm Pelet-set, в комплектацію якої входять нижні дверцята для механізму з відповідними отворами для монтажу пелетного пальника (що таке пелетний пальник див. тут);
 • перехід на опалювання пелетами, газом чи дизельним паливом передбачає додаткове замовлення та установку в твердопаливний котел спеціальних турбуляторів, що входять в комплектацію Сm Pelet-set;
 • автоматика для газового чи дизельного пальника замовляється додатково. Її можна встановити на спеціально відведене місце на верхній кришці твердопаливного котла Centrometal ECO-CK P.

"Компанія РБР" надає кожному Клієнтові унікальну можливість замовити та купити комплект твердопаливного котла Centrometal EKO-CK  + пелетного пальника KIPI + бункер з доставкою та монтажем у Львові та в Україні.
Наші спеціалісти нададуть всі необхідні рекомендації та консультації, який твердопаливний котел вибрати.

1- Вихідна лінія
2- Термометр
3- Отвори для регулятора тяги
4- Верхні двері котла
5- Нижні двері котла
6- Монтажний отвір диз./ газового/ пелетного пальника
7- Дверця для первинного повітря
8- Підключення термостата помпи
9- Отвори для монтажу термічного запобіжника (1" внутрішня різьба)
10- Димохід
11- Отвір для очистки ящика димоходу
12- Зворотня лінія 
13- Наповнення / злив

Характеристики

Потужність котла40 Квт

Завантажити

Відгуки

Напишіть відгук

Котел Centrometal EKO-CK P 40 кВт

Котел Centrometal EKO-CK P 40 кВт

Brand

Centrometal (Хорватія) - європейський виробник опалювальної техніки, в т. ч. твердопаливних котлів. Компанія заснована 1965 року і по сьогодні працює в тридцяти країнах світу. Твердопаливні котли тривалого горіння Centrometal здатні працювати на дровах, пилетах, дизельному паливі чи газі. Можуть комплектуватися пелетними пальниками для суттєвої економії і збільшення ККД котлів. Продукти Centrometal забезпечуються системою контролю якості і сертифікатами відповідності.