Кондиціонер Haier Jade AS50/1U50 Збільшити

Кондиціонер Haier Jade AS50/1U50

Haier Haier

100-734

Новинка

Кондиціонер Haier Jade AS50S2J1FA-3/1U50JECFRA-3
Кондиціонер Haier Jade AS50S2J1FA-3/1U50MECFRA-3

Детальніше

48 600 грн.

Детальніше

Характеристика кондиціонера Haier Jade AS50S2J1FA-3/1U50JECFRA-3

Новинка 2021 року! Настінна інверторна спліт система Haier серії Jade DC Inverter – це сучасні стильні кондиціонери з широким функціоналом, які впишуться в будь-який інтер’єр.

Високоефективне очищення повітря. Якщо повітря в приміщенні забруднене, новітній IFD фільтр переміщається в зону повітряного потоку. Якщо функція очищення активована, на фільтрі формується статична електрика, що підвищує ефективність фільтрації.

Кондиціонер працює на фреоні нового покоління R32, який удосконалить роботу системи і дозволяє менше споживати електроенергії.

Функції кондиціонера  Haier Jade AS50S2J1FA-3/1U50JECFRA-3

Стерилізація 56°С - нагріває випарник до температури 56°С протягом 30 хвилин, висушує внутрішні компоненти і знищує бактерії та віруси до 99,9%.

Self- Hyigene - нано-частинки срібла застосовуються до компонентів, через які проходить циркуляція повітря, щоб знищити цвіль та бактерії, які загрожують вашому здоров’ю.

Функція Self-clean інноваційна технологія передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між плаастинами теплообмінника методом розморожування.
Після активації функції очищення, кондиціонер переходить в режим обмерзання випарника внутрішнього блоку з подальшою відтайкою теплообмінника. Утворений конденсат найбільш ефективно видаляє забруднення між пластинами випарника.
Самоочищення працює з пульта і зі смартфона.
Функція Puricool ( IFD фільтр) - удосконалений фільтр інтегрований у внутрішній блок, робить більш ретельне очищення повітря. Він являє собою сітку площею 8180 см2 з 6816 отворами, які абсорбують забруднення у повітрі, що проникає крізь них.SMART нагадування - датчик забруднення нагадує про необхідність очистки фільтра. Індикатор змінює зелений колір на червоний, коли фільтр потребує очищення.

Функція Wind-Free - охолодження без прямого потоку повітря  ефективно підтримує комфортний рівень прохолоди в приміщенні без неприємного відчуття холодного потоку повітря. Охолоджене повітря рівномірно розподіляється через додаткові отвори у жалюзях, тому вам не буде занадто жарко або холодно.

Низький рівень шуму - кондиціонери Haier тихіше працюють ніж інші, тому не заважають. Рівень шуму инверторного кондиціонера Haier Jade – від 15 дБ.

Ефективний обігрів - спліт-система Haier Jade працює в режимі обігріву від -15⁰С до +43⁰С.

Комфортне енергозбереження - під час морозів инверторное управління компресором «A-PAM» допомагає кондиціонеру підвищити ККД. Кондиціонери з інвертором працюють плавно і тихо.

Переваги інвертора A-PAM:

  • стійка робота при низьких температурах (до -15 ° С),
  • підвищений ресурс компресора і довговічність,
  • швидкий вихід на режим ХОЛОД або ТЕПЛО,
  • температурна точність і плавність регулювання.
Функція Ecosensor - інтелектуальний датчик руху з двома інтегрованими модулями, який виявляє одночасно 2 області в діапазоні 120⁰ на відстані до 8 метрів. Датчик реагує на рух людей у приміщенні та налаштовує повітряний потік, забезпечуючи комфортний мікроклімат. У разі відсутності кондиціонер за 20 хв. автоматично переходить в режим енергозбереження. Дистанційне управління wi-fi
 - к
еруй кліматом звідки завгодно, відстань не проблема! Вайфай модуль допомагає підключиться до інтернету і налаштувати кондиціонер через хмарний сервіс. Додаток Haier Smart Air встановлюється під Android чи iOS. Досить завантажити і почати користуватися в 3G або дистанційно.

Технічні характеристики кондиціонера Haier Jade AS50S2J1FA-3/1U50JECFRA-3

Технічні характеристики кондиціонера Haier

Характеристики

Тип компресораінверторний
Рекомендована площа приміщеннядо 50 м.кв.
Робота на обігрівдо -15°C
Wi-Fi модульє

Відгуки

Напишіть відгук

Кондиціонер Haier Jade AS50/1U50

Кондиціонер Haier Jade AS50/1U50

Related Posts